SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poprawa sylwetki - jak to zrobić?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 389

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Płeć

Cel

Waga

Wzrost

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 237
Witam wiek 22 wzrost 180 przez 2.5 roku chodzę na siłownię bardziej to hobby chcę w końcu znacznie porawic sylwetkę jem co chcę. Nie trzymam diety itp . Nigdy nie robilem zdrwowej redukcji
Moja sylwetka jest muskularnie zalana podnoszę duży ciężar nie mam problemów by wziąć 100 kg (3.4 razy )
Mam 20% tłuszczu tak pokazuje Waga . Zawsze byłem szczupy z 60 kg ważę aktualnie 82 . Słaba jakość mięśni definicja. . Byłem jeszcze bardziej nabity przed przerwą wróciłem po przerwie z 76(mało jadłem nie ćwiczylem) na 82 trenuje siłowo.

Jakieś rady na poprawę sylwetki?
Planuje
Dieta nikostluszczowa
obniżka kaloryczna  350 kcl
Trening silowy maxy  3 razy w  tygodniu 
Cardio 2 razy w tygodniu po 30 minut
1 w tygodniu spacer 1 h

Zdjęcie sylwetki niżej





Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33071 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
Pisz w jednym temacie , redukcja cie czeka bo sporo tłuszczu siedzi https://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76015 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754767
W zasadzie sam opisałeś i zasugerowałeś co należy zrobić w Twoim przypadku. Zdecydowanie warto redukować poziom tkanki tłuszczowej nisko, po to, aby później budować lepszej jakości mięśnie. Jeżeli teraz masz około 20 procent tkanki tłuszczowej, to niestety nie jest to możliwe. Już 15 procent powinno sugerować nam konieczność redukcji. 12-13 procent, gdy widać mięśnie brzucha lub przynajmniej ich zarys, wystarczy.

https://www.sfd.pl/Body_fat__znaczenie_w_budowaniu_masy_mięśniowej-t1132868.html

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
przede wszystkim to zacząć trzeba od ogarnięcia odżywiania, policz zapotrzebowanie, odejmij 200-300kcal, rozłóż makroskładniki 2g białka i 1-1,5g tłusczu na kg masy ciała, reszta z węgli https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne__jak_je_wyliczyć-t276436.html 
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny [101kg]

Następny temat

Redukcja tkanki tłuszczowej - jak zacząć?

WHEY premium