SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poprawa siły chwytu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 515 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 15646
Witam. Jak w temacie.
Jakie polecicie ćwiczenia na wzmocnienie chwytu?
Podczas MC już w pierwszej serii muszę zmienić chwyt na mieszany (nie wiem czy taka nazwa jest poprawna, jedna ręka podchwytem druga nachwytem).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 145 Wiek 17 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2407
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 540 Napisanych postów 21399 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 141170
Przechwyt w mojej opinii nie jest korzystny, stosuj jeżeli już chwyt zamkowy. Ale to bardzo dziwne, że już w pierwszej serii nie jesteś w stanie utrzymać chwytu. Jakimi ciężarami operujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 680 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 5512
A palce,dłonie długie masz? Bo generalnie tutaj najczęściej leży problem w Mc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3726 Napisanych postów 44903 Wiek 143 dni Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 336454
Napisz jakimi ciężarami operujesz. Choć jeśli podźwgiałeś już swoje to zakładałbym paski do ostatniej serii. To mniejsze zło aniżeli przechwyt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 35 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 293
Na wzmocnienie chwytu polecam kręcić powerball. Jest to dobry przyrząd który wzmacnia dłonie,nadgarstki, przedramię i inne mięśnie rąk a w szczególności chwyt dłoni.
Polecam powerball bo sam go używam od dawna i efekty są naprawdę dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 515 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 15646
Niestety palce mam krotkie
Aktualnie dzwikam 100-110kg w 5 powtorzeniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 680 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 5512
Jak krótkie to problem. Zacznij od używania magnezji to xanaczaco poprawi chwyt. Co do ćwiczeń to dźwigać z którymi rozmawiałem proponuje Mc z bardzo wysokich podstawek tak aby tylko oderwać sztangę. Pasków unikalne chociaż ostatnio coraz więcej osób chwali ten sposób. Jak stosujesz zmienny chwyt to tez ok tylko zmieniaj ręce. Raz jedna raz druga nachwytem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Dzięki wszystkim za pomoc :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa czy redukcja? prosba o Wasze opinie

Następny temat

Ból barku

Fruzelina