SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poprawa ogólnej kondycji.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 548

Formularz - Proszę o pomoc

26

Męszczyzna

Waga

115

Wzrost

186

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca od 7-17 2 przerwy 10.30 15

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

siłownia atlas cięzarki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13
Przede wszystkim witam wszystkich, jestem nowy na forum, mama nadzieje że uda mi się z waszą pomocą, jakoś ogarnąć moją zgryzotę.
A więc do sedna:
Mam 26 lat 115 kilo wagi i 186 wzrostu. Według wzoru mam 22% tkanki tłuszczowej, chce zrzucić wagę i zwiększyć muskulaturę, zaznaczam że nigdy nie trenowałem. Postanowiłem się wziąć za siebie bo zaczął mi przeszkadzać, worek tłuszczu na brzuchu, w sumie to moja największa bolączka brzuch i klatka. Z przygody z dietami odstawiałem słodycze zatapiałem kolacje koktajlem z białka, zażywałem thermo speed, omega 3, chrom organiczny. Pracuje w przemyśle stoczniowym przy instalacji rurociągów. Nigdy nie byłem zbyt aktywny fizycznie poza pracą, teraz chcąc poprawić ogólną budowę ciał i zrzucenie zbędnych kilogramów potrzebował bym paru rad dotyczących treningu jak dobory diety(jest spory problem ze względu że 4 tygodnie jestem na wyżywieniu w kantynie, i nie ma możliwości przygotowania posiłków samemu wiec głównie, muszę się skupić czego nie mieszać, plus jakaś suplementacja ) Za wszelkie rade będę bardzo wdzięczny.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2855 Napisanych postów 51076 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 344392
zapraszam do lektury postów podwieszonych i działu trening dla początkujących tam zostały zawarte wszystkie rady potrzebne osobie początkującej, na start odpowiednią lekturą będzie ten temat http://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html 

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE . KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porównanie Kreatyny

Następny temat

Dieta na mase do oceny.

Fitmeal