SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poprawa kondycji

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 486

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4
Witam

Chciałbym poprawić swoją kondycje zwłaszcza przez okres jesienno zimowy. Zgłębiam ten temat od dłuższego czas niestety nadal zdobyte informacje nie zaspokajają mojej ciekawości. Generalnie chodzi o wytrzymałość dajmy na to, że o przygotowanie pod test coopera. Przed wakacjami robiłem bez przerwy ok 3 okrążeń na bieżnie, a od tamtego czasu nie wiele w tym kierunki robiłem (tak mi się wydaję) w wolnych chwilach chodziłem na siłownie i biegałem po okolicznych bezdrożach, głównie pod górkę (bieżnia w remoncie) Pytanie do Was jak przez ten zimowy okres poprawić swoje osiągi? Czy bieganie w temperaturze w okolicach zera i niżej ma sens i jak się do tego przygotować? To samo także dotyczy chodzenia na basen czy pływać czasowo tyle samo co biegam czy inaczej dostosować swój trening? Słyszałem także do dobrym ćwiczeniem jest bieganie po schodach oraz skakanie na skakance, jakieś rady, sugestie? Mam także możliwość korzystanie z siłowni oraz worka treningowego. Czekam na odpowiedzi, sugestie, propozycje, rady, cokolwiek ;)

Pozdrawiam,
Nick Belane.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 147326
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG]byx007-mój dziennik treningowy

Następny temat

FBW do oceny

Wiecej