SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poprawa kifozy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 514
postaram się ;) Ty też wklej jak najszybciej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 514
i jak z fotkami? ;) dziś poniedziałek ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5451
siema stary ja juz wrzucile moja fotke teraz czekam na twoja i zobacz w mokj temat i zobacz jaka ty masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 514
a masz jeszcze jakieś inne? najlepiej z uniesionymi w górę rękoma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
samo leżenie wiele nie da zwiększona kifoza piersiowa spowodowana jest zbyt dużym napięciem mięśni grzbietu, a co za tym idzie barki są sciagnięte do przodu i zmienia sie kształt klatki piersiowej. Podstawowym zadaniem jest rozluźnienie mięśni grzbietu : prostownik grzbietu (erectus spinae), równoległoboczny( rhomboidei) samo leżenie wiele nie pomoże najważniejsze są ćwiczenia korekcyjne. co do odcinka lędźwiowego to on również musi pracować żeby została zachowana jego naturalna lordoza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 514
no dobra noris. Ja jak właśnie zaczynałem sie garbić za młodu to zawsze sciągałem łopatki i teraz barki mam tak jak mieć powinienem. Wydaje mi się, że te mięśnie na plecach mam dość rozluźnione. Tylko sam kręgosłup ma pogłębioną kifoze, czyli jest już skrzywienie, z tym, że kręgosłup mam w miare giętki bo da rade sie idealnie wyprostować ;)Jedno co mi sie nie podoba to że mam klatke piersiową mocno do przodu i wyglądam jak żołnież stojący na bacznosc :D Jakie ćwiczenia w domu moge wykonywać? Dałem link do zdjęć. Jest bardzo źle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5451
kolegto a jak z twoimi fotkasmi kiedy dasz taka jak ja i masz wieksza twoja zdaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 514
jeżeli możesz, podaj swój numer gg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5451
1421024 odezwij sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 514
jakie ćwiczenia wykonywać w domu, mając do dyspozycji podłogę ? :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rtg kręgosłupa lędźwiowego

Następny temat

Wypada mi Bark

WHEY premium