SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poprawa diety i treningu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 163
Witam wszystkich!

Dwa miesiące temu zaczalem cwiczyc i zastosowalem diete Dukana. Schudłem 16 kg - ze 102 do 86. Moj wzrost to 183 cm, mam 20 lat. Te cwiczenia byly troche takie wedlug wlasnego "widzimisie" a nie jakos profesjonalnie ulozone. Mam w domu bieznie, hantle, gryf lamany i prosty. Ogólnie widać sporą różnicę w porównaniu z tym co bylo bo przebiegniecie kilometra na poczatku sprawialo mi duze klopoty.

Moj trening wyglada mniej wiecej tak:
Krótka rozgrzewka
3 serie brzuszkow po 15
2 serie pompek po 15
UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM 2 serie po 10
Rozne proste cwiczenia z hantlami po 2 serie
Bieg okolo 40 minut (Robie tak ze biegne sobie szybko kilometr pozniej ze 3 minuty marszu i znow bieg. W ten sposob biegam po 5 km.) Cwicze 5-6 razy w tygodniu. Niedziela zawsze wolna.

Jezeli chodzi o diete to stosuje diete Dukana choc juz nie tak restrykcyjnie jak na poczatku:
Z rana najczesciej jem jajka albo kanapki z szynka na chlebie razowym.
Obiad: przewaznie piers z kurczaka + jakies warzywa (papryka,pomidor) albo poledwiczki wolowe lub jakies pulpety gotowane z ryzem (duzo tych przepisow na forum dukanowcow )
Okolo 18-19 po treningu jem kolacje najczesciej jakies kanapki z wedlina na razowcu. Pije duzo herbaty (czerwona,zielona,zwykla).

Czyli przed szkola jem sniadanie, potem wracam kolo 14-15 i jem obiad. Jakis czas po obiedzie trening i kolacja.


Wiem, że sporo rzeczy robie źle dlatego też pytam o opinie ekspertow. Ostatnio mialem malo czasu wiec zrobilem sobie 2 tygodniowa przerwe i cwiczylem rzadko ale nie obzeralem sie wszystkim co popadnie. Teraz mam zamiar zaczac jeszcze raz i robic to poprawnie. Musze schudnac jeszcze z 5-10 kg. Zalezy mi zeby pozbyc sie tluszczu z brzucha ktorego wciaz jest sporo. Wszystko mogloby zostac jak jest tylko ten brzuch nieszczesny. Gdyby masy miesniowej doszlo to bym sie cieszyl ale rozumiem ze nie wszystko na raz. Chcialbym tez uniknac zwisajacej skory na brzuchu.
Myslalem zeby wspomoc sie jakimis odzywkami ale nie za bardzo sie znam na tym. Moze byscie mi cos polecili?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BJJ a MASA !!!

Następny temat

Ocena diety redukcyjne obiektywna krytyka wskazana :)

WHEY premium