SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poprawa def tren+omo+wino+t3 TEMAT OTWARTY

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
Zgadzam sie z Ksiondzem
Dieta to klucz...
co do Cytomelu to ja jechalem tak: 25, 50, 75, 50, 25
do tego lecial prop,tren i meta
sprawdzilo sie te t3....


Zmieniony przez - Altis w dniu 2007-03-14 21:45:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
taa moze jestes zadowolony ale redukcje zawsze przechodza cichaczem i sa nie udekumentowane do konca a co wiecej nie widac po nich efektu

jakos rok temu ten cykl z propem i tysiacami tabletek zakonczyl sie tak szybko jak rozpoczal a ten mega test zakocznyl sie po wygraniu supli.

poprostu smieszy mnie twoje podejscie.
zamiast ladowac litry soku wystarczy chwile posiedziec i pomyslec(logicznie)..to wszystko

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
ksiedzu niemam neta w domu pisze od laski netia mnie wych**ala i niemasz jak jestem w****iony ale nie o tym mowa wiedzialem ze moja redukcja bedzie trwala dlugo wiec zaplanowalem ja od polowy lutego do konca czerwca i wywiaze sie z tego pod koniec czerwca bedzie lajt pozatym zeszlo troche jakies 4cm narazie wiec tragedii niema niezejde odrazu z pasa momentalnie potrzeba troche czasu.A przy t3 chce soibe podkrecic zdrowo metabolizm ale nieche szalec i dochodzic do 100 zobaczymy jak bedzie klepac .Tren wino chce w celu utwardzenia sylwetki i poprawy wizualnej .
Dieta redukcyjna ktora teraz stosuje jest ok i przy niej zostane pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
okej pozdro.

zycze ci jak najlepiej

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
ja tobie rowniez :) 3m sie .Wrzuc fotke kiedys bo czytajac twoje wypowiedzi wiedze masz jestem ciekaw jak sie prezentujesz:)
Redukcje to niemoja silna strona zawsze schodzi mi duzo czasu wiec musialem zaczac juz w lutym tak to jest daloby sie zejsc z bf i bez koksu ale skoro mozna przy tym zrobic pare kg miesa utwardzic wyglad i wizualnie byc lepszym to czemu nie?mlody jestem robie bledy samym bylo zaczecie z tym teraz moze nieco wpadam w to i po glowie chodza dziwne mysli ale przejdzie mi tak mysle.A poki co zjadlbym sobie trenik i dodal wino i jeszcze cos i jeszcze i tak to jest najlepiej dodalbym metke jeszcze ale przesadzic tez niemozna pozdro chlopy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
wg. mnie rzeczywiście dość grubo ten cykl wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 840 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8797
center chyba przegiales z dawkami i to sporo
1,5G omo na week i 9 tyg na winsie !
i juz tren ? ktory to cykl ?

Zmieniony przez - Ziemniak87 w dniu 2007-03-14 23:16:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
imo powienienes zrobic fajny cykl na kortkich estrach a nie dalej lupac omo i to jeszcze w takich dawkach..

9 tyg na vinie to tez zdecydowanie przesada, uloz sobie dobry trening pod katem jaki zalozyles, postaw nacisk na aeroby i diete, bo to jest wlasnie jak ktos juz napisal - kluczem do tego..

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
niektorzy nawet zadodowcy tak grubo nie daja w cyklu przed wyjsciem na scene a Ty sobie ot tak walisz.. mlodzienczy zapal inaczej tego sie nie da wytlumaczyc ale nie mysl sobie ze ta zabawa nie pozostawi po sobie pamiatek

prop + spalacze efka/clen i nic nie potrzebujesz wiecej poki nie zejdziesz ponizej 13% bf, reszte towaru zostaw sobie do robienia LBM po wycince wyjdzie skuteczniej i zdrowiej w calym rozrachunku jo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
center jesli chcesz brac t3 tylko do porpawy metabolizmu to odpusc
to niebezbieczny srodek którego side da sie odczuc...najbardziej na psychice
jesli chodzio metabolizm to daj 1h aero z rana
bezpiecznie i skutecznie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem...

Następny temat

T.Prolongatum

WHEY premium