SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poprawa Libido na cyklu.. Proviron

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7690

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 492
Mam slabe libido na cyklu, bedania rozne juz robilem i dalej nic nie wiadomo.. Robie jeszcze inne badania..

W celu poprawy libido zaczelem brac Proviron w dawce 25mg/ed, biore dzisiaj już 4 dzien i nie ma żadnej poprawy, po jakim czasie czuc Provi??
Bo może nie potrzebnie biore skoro jest bez zmian??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jakie wyniki tych badań?
jaki towar leci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 492
Lece omke, dawki wczesniej byly spore 250mge2D teraz po 2tyg zeszlem na 250mg e4D, poziom testosteronu jak robilem badania w tamtym tyg. ok 6 razy ponad norme, prolaktyna tez w dolnej granicy, dzisiaj jeszcze zrobilem na estrogeny ale odbiore dopiero jutro.
Od ponad tyg wale tez hcg i poprawa moze jakas tam byla ale znikoma, i nadal lipa..
Najwazniejsze chyba to to że dlugo nie bylo OFFu. No ale testosteron wysoki, hcg tez teraz walnelem i dalej lipa.. Myslałem ze ten proviron cos pomoze ale widze nic z tego, po jakim czasie czuc poprawe po provironie?? pytam bo pierwszy raz mam stycznosc z tym srodkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
zrób w końcu off bo bedziesz miał lipę
provi pomoze z moich wrazen to dosc długo sie rozkreca, taka istotna poprawa gdzieś po miesiacu, a co najfajniejsze bo odstawieniu nie ma spowrotem lipy. i 25 to trochę za mało 50 dopiero da efekty.


Zmieniony przez - panalbin w dniu 2011-06-02 15:47:16

Zmieniony przez - panalbin w dniu 2011-06-02 17:07:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14689
ja czesto biore provi jako antyestro, przy jednej tabl. nie czuje wzrostu libido, ale 2-3 to juz jest moc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 492
kurde nie chcialem więcej bo czytałem jak niektórzy pisali że brali 1tab ed przez 10dni i mieli już ok, takze tym się sugerowalem;)
jak wale hcg 2,500jednostek to jest delikatna poprawa, ale po 2-3 dniach juz lipa znowu, zostala mi juz ost ampa hcg także narazie z nim przystopuje

Off zrobie za miesiac i to spory, wyjezdzam z pl takze tam bedzie off i to spory;)

To jaką dawke provi proponujecie?? 2tab czyli 50mg ED bedzie ok?? brac rano odrazu 2 czy rozdzielic to??






Zmieniony przez - Nataan88 w dniu 2011-06-02 18:31:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
przede wszystki hcg zle bijesz
500j codziennie lub 1000 co drugi dzien, rozrabiasz w soli fiziologicznej w strzykawce wiekszej.
Provi 50mg ED
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 492
panalbin ok wielkie dzięki, bede robił tak jak napisales z tym Hcg;) a provi odrazu z rana 50mg czy w dwoch dawkach??
Jutro odbiore badania na pozion estrogenu to też napisze jaki mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
zazwyczaj wszystkie leki sie rozbija więc nie zaszkodzi jak dasz 2 razy dziennie.
Cloma jak ci się zdarzy to nie rozbijaj nigdy tylko na noc a i to dlatego że zaburzenia wzroku moga być przez kilka godzin , a w dzień prowadzisz auto itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
ja provi brałem do odbloku po 50mg ed - ostro było , libido większe niż na cyklu miałem...

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 492
ok tak bede robil z Clomidem jak cos;)
A panalbin powiedz Mi jak to jest z tymi ostrogenami??
Ja mam wynik 124,9pg/ml, a powinno byc od 13,5-59,5pg/nl
Maja one jakiś wpływ na libido??
I ogólnie bije testa a jestem ospały, spie po 10-12godz i cieżko mi wstac, libido lipa, możliwe że to przez ten podniesiony estrogen??
Tylko znowu przy braniu tescia może byc podniesiony estrogen to już sam nie wiem gdzie szukac przyczyny slabego libido..

Zmieniony przez - Nataan88 w dniu 2011-06-03 15:00:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OXA Pro chem 50mg??? WTF?

Następny temat

anapolon dawkowanie

Wiecej