SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomzcie:P

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
a wiec nie umiem za bardzo napisac co ile ma kalori pomzcie mi :P przynajmniej napiszcie wynik w przyblizeniu :P
13lat-75kilo-168 WZROSTU


Sniadanie (ok.8rano):
Mleko (1,5%Tluszczu) 500ml = x kcal
Platki 30g = 160 kcal (Fitnes zbozowe + odrobinka czekolady wiem wiem... ;p ale ja ogolnie wyrzucilem Cipsy,slodzycze z jadlo spisu)

2 Sniadanie (ok.12 wczesny poludniem):
Chleb czarny,ziarnisty = x kcal
Twarozek = x kcal
lub
Jablko

Obiad (ok. 17po poludniu):
Mieso = x kcal
Kapusta gotowana = x kcal

Kolacja:
BRAK! :)

Licze sie z waszym zdaniem... Moze cos wykreslic z jadlo spisu?
Ok. 1000 kcal dzienie powino byc a z tego to ile moze byc? bo naprawde sam nie umiem nic na ten temat powiedzec :) (wiecie 13 lat, a nie 20 :P) Oczywiscie Woda mineralne, czasami Kubus (Marchew,brzoskiwnia,jablko)


Wykreslic, zostawic i pomocy ile to bedzie kcal? bo naprawde nei wiem ? picie dobre, zle? jedzenie, dobre czy zle?


wiem wiem mlody jestem ale mam dosc tego nasmiewania sie ze mnie ... bycia innym w dizecinstwie do (ok. 10lat) bylem chudny naprawde prawie kazda kosc mozna mi bylo policzyc ... Pozniej wyjazd, nie daleko McDonalda i tak to sie wszystko zaczelo...


POMOCY... :)

Moje pytania to:
-Kcal z Jedzenia = x?
-Picia (woda,kubus(dla dzieci)?
-Szybkie schudniecie (jakies cwiczonka :) - brzuszki,pompki,rowerek(taka maszyna),przysida JEST...Bieganie po schodach TAKZE! cos jeszcze?)


JAKO CZLOWIEK MAM BARDZO MOCNA WOLE!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
kapusta lub jakas inna surowka ... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2949
Źle Źle Źle nie pytaj co bo wszystko. Takie pytanko przeczytales choć z jeden post podwieszony tylko pytam czy te "dietę" ułożyłeś tak.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szynka

Następny temat

dieeta na mase

WHEY premium