SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomysl na sniadanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 232 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3582
witam, chcialem sie dowiedziec jakie forumowicze maja pomysly na pozywne sniadanie, w tym glownie chodzi mi o to czym mozna zastapic jajka, wlasnie jestem w trakcie zmiany w swojej diecie i tak sobie mysle ze przez ostatnie 6-7 miesiecy jesli chodzi o sniadania to w 99% znajdowaly sie w nich jajka byl to glownie omlet z 4-5 jajek z platkami owsianymi, od kwietnia chcialem wprowadzic zmiany i "odpaczac" od jajek z tym ze nie mam pomyslu czym je zastapic zeby zapewnic odpowiednia ilosc bialka w diecie i zeby przygotowanie posilku bylo szybkie i nie zbyt kosztowne. Prosze forumowiczow o porade pozdro

trzeba zap**dalac

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2396
białko serwatkowe (np.czekoladowe ) , masło orzechowe , woda/mleko , płatki owsiane, wszystko blendujemy i gotowe :) proporcje sam sobie oczywiście dobierasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 232 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3582
szejki tez stosuje ale licylem na cos bardziej apetycznego nie mozna codziennie na szejkach jechac

trzeba zap**dalac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Porcja odżywki białkowej + płatki owsiane.
Do mikrofali na minute i smacznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Mleko gotowane z kilkoma łyżkami płatków owsianych. Lekko przestudzić i dodać odżywkę białkową, wymieszać. Dodać np. owoce, suszone owoce i inne cuda które lubisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Ewentualnie jogurt naturalny zmieszany z odzywką białkową + ulubione dodatki :) Świetnie siada rano <3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8592
Owsianka jest najszybsza dlatego jest tak popularna ale jezeli chcesz to np pieczone ziemniaki i kurczak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Moje śniadanka z dwóch ostatnich dni , jogurt z odżywką , z owocami, płatkami owsianymi , orzechami bądź słonecznikiem , i trochę rodzynek.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 232 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3582
nie zalewasz owsianych wrzątkiem tylko takie na zimno ? da sie to jesc?

trzeba zap**dalac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
zależy od nastroju :D Raz robię tak, raz tak :) Pewnie ze się da. jak zrobisz trochę wczesniej to i tak namokną trochę. :) Mnie takie smakują :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta a nabieranie masy/masy ciała

Następny temat

EKTO/58kg/173cm/18l MASA!

WHEY premium