SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomuszcie!!! (Pilne!)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 337
Siema!! Mam problem rozpisze mi ktos cykl dla poczatkujacych z deki albop testosteronu (Jeszcze niewiem co załatwie, no i co jest lepsze) dokładnie podajcie mi co ile mam to brac!!


Z GÓRY DZIEKUJE!!!!

BLADY

BLADY

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 337
Musze powiedziec wam jedno wsomie to nie ja chce to tylko moj kolega ma 20 lat wazy 78kg cwiczy pierwszy rok wiciska 115kg strasznie spada niewie czemy (moze niechce wiedziec! :) moim zdaniem nie stosuje diety! nawet takiej minimalnej) Chce sobie strzelic kuracje, jeden koles zaproponowal mu 30 strzlow testosteronu i 200sztuk mietka na 3 miesiace! Ale on wolałby deke!! Jak by ktos mogl to niech rozpisze mu ta kuracje wtedy odczepi sie odemni... (Bedzie zadowolony)


DZIEKI POZDRAWIAM!!


"Kto ma wiedzieć wie..."

BLADY

BLADY

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

winstrol z jurox

Następny temat

metka po raz xxxx

WHEY premium