SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pompki z obciążeniem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 109

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 15 lat Na forum 25 dni Przeczytanych tematów 736
Mam szybkie pytanie czy pompki z plecakiem w którym jest 5-10kg obciązenia są bezpieczne na kręgosłup jakby to było wazne to chyba mam lekką hiperlordozę

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6627 Napisanych postów 143370 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1157990
Tak. Pod warunkiem że ciężar będzie stabilny, a technika wykonywania pompek prawidłową. Musisz też wykorzystać mocna pracę mięśni brzucha jak i mięśni zcore aby nie pogłębiać lordozy ledzwiowej podczas wykonywania pompki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8444 Napisanych postów 110219 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1349773
Tak pod warunkiem że ciężar będzie na górnej części pleców a nie na dole na odcinku lędźwiowym.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3277 Napisanych postów 51169 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 690312
Musisz siłą swoich mięśni wymusić i utrzymać prawidłową pozycję techniczną kręgosłupa podczas ćwiczenia. Jak ta sztuka Ci się uda to ćwiczenia będą bezpieczne.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6627 Napisanych postów 143370 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1157990
anubis84
Tak pod warunkiem że ciężar będzie na górnej części pleców a nie na dole na odcinku lędźwiowym.

A widziałeś takie plecaki gdzie ciężar jest na odcinku ledziowym? %) bo ja nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8444 Napisanych postów 110219 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1349773
No widziałem, jak za luźno dasz to on tam będzie zwisał, no i zależy kto jaki ma plecak, ja mam taki z poduszką na odcinek lędźwiowy campusa. Czy obecnie popularne worki na sznurkach to i nawet da doope zachodzą

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2019-01-06 14:01:05

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3277 Napisanych postów 51169 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 690312
TomQ-MAG
anubis84

A widziałeś takie plecaki gdzie ciężar jest na odcinku ledziowym? %) bo ja nie

Najlepiej się sprawdzają kamizelki w takich wypadkach, ale jak ktoś trenuje w domu to ciężko o taki sprzęt, ale na siłowni robi robotę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
no kamizelki super sprawa do podciagania tym bardziej idealna opcja, zwisajace krazki miedzy jajkami sa opcja malo komfortowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
TomQ-MAG
no kamizelki super sprawa do podciagania tym bardziej idealna opcja, zwisajace krazki miedzy jajkami sa opcja malo komfortowa

Na siłce teraz kupili 2 kamizelki i są super sprawą, co prawda są bardziej jako urozmaicenie treningu niż trzon, ale robią fajną robotę jak ktoś lub zabawy z masą ciała np burpee

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
no u mnie moge pomarzyc o luksusach tego typu na silowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
U mnie też długo nie robili nic ale od jakiegoś czasu jest co raz lepiej w tym względzie i co raz to lepsze rzeczy dokupują

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa czy redukcja?

;