SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki "lekkie"

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 252
Postanowiłem wykonać trening zawarty na stronie 100pompek.pl Jako, że moja forma nie jest najlepsza, postanowiłem pierw trochę potrenować pompki "lekkie", które są tam opisane:

http://100pompek.pl/jak-cwiczyc-pompki

Po wykonaniu testu czuję, że mam zmęczone tricepsy, ale klatka piersiowa niczego nie odczuła. Czy to dlatego, że pompki "lekkie" mniej obciążają klatkę piersiową? Czy po prostu źle wykonałem ćwiczenie?

Dzięki z góry za odpowiedź i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jest dział dla niezarejestrowanych .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 252
Rozumiem, ale nie mogłem jakoś wysłać wiadomości nie bedąc zarejestrowanym, a przypomniało mi się stare konto/hasło. Wybaczcie mi moje nieobeznanie.

Tak czy inaczej, czy ktoś zna odpowiedź na moje pytanie? Nie chcę sknocić treningu i chciałbym wykonywać ćwiczenia możliwie poprawnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7706
wykonuj normalne pompki. a, pompki dzialaja glownie na triceps, tylko troche na objetosc klatki. wszystko jest wporzadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Główne mięśnie jakie są angażowane to przede wszystkim mięśnie piersiowe .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7706
dlonie blizej ciała - triceps. dlonie szeroko - klatka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sam sobie zaprzeczyłeś heh .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rzadkie włosy

Następny temat

porady dermatologiczne

WHEY premium