SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki codziennie?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 261
Witam mam pytanie czy moge robic pompki codziennie? Własnie realizuje te serie ze strony http://www.100pompek.pl/  I tam pisze ze trzeba 1 dzien przerwy, ale czy musze robic ten dzien przerwy?? Chciałbym troche przybrac na masie i sie chce wziasc za siebie i nie wiem jakie cwiczenia najlepsze. Nie chodze na siłowanie i nie kozystam z zadnej diety czy moglibyscie mi cos poradzic? Jaka dieta? Cwiczenia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 349 Napisanych postów 9131 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 110970
To zabawne :D Od wczoraj tez zacząłem 100pompek.pl =] Jeżeli czujesz ból mięśni to rób ten dzień przerwy/ew. 2-3,a jeżeli czujesz się na siłach to rób codziennie,lecz pamiętaj - minimum raz w tygodniu 1-2dni przerwy ;]

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 21399 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 141207
Darujscie sobie te programy typu 100pompek, 300 brzuszków, ABS'y czy A6W jakieś, nie mają one kompletnie sensu.

Ćwiczy się całe ciało.

Zmieniony przez - Viren w dniu 2011-11-15 21:46:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 261
JA chce troche pocwiczyć na klate i na brzuch i nie wiem jakie cwiczenia beda najlepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17630
... Dziady jedne jak prosimy dla Waszego dobra, odpuście sobie te plany to wypada mnie jako zwykłego usera oraz doradcy posłuchać... takim sposobem nic nie osiągniecie, ćwiczy się całe ciało aby osiągnąć jakiekolwiek zmiany/rezultaty na waszym ciele... FBW dział dla Juniorów, bądź trening w domowych warunkach, tam Wam pomogą ułożyć plan...

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 314
Viren kolega chce zrobic 100 pompek, moze po to zeby komus zainponowac. jak chcialem miec fajny brzuch to zrobilem program a6w i jestem zadowolony z efektow a kondycja mięśni poprawiła sie o okolo 10x, wiec mysle ze te programy maja cos w sobie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 21399 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 141207
No oczywiście, że mają, jak każdy program tylko niekoniecznie coś dobrego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
nie chce nikomu zainponowac tylko chce poprawic budowe brzucha i klaty i szukam wlasnie dobrych cwiczen ktore daja efekty i mozna je robic w domowych warunkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 120
Koledzy mógł bym was prosić o podpowiedz ,
ćwiczę na siłowni tak co drugi dzień po za tym robię codziennie rano około 200 lub 150 pompek,
trening natomiast robię tak około godziny 18tej , w dni gdy mam klatkę odpuszczam pompki, jak na razie nie odczuwam z tego powodu braku siły ani jakiś przyrostów , krótko mówiąc czuje się dobrze i siły na treningach stopniowo przybywa, pytanie do was zwolnić z pompkami , zmniejszyć ilość dni itd.
możecie się na ten temat wypowiedzieć ?

Pozdrawiam. Tomasz Hc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 118 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1267
Być może nie blysnę teraz skromnoscia ale nie o to tutaj chodzi . Podpisuje sie w 100% pod opinia o zaprzestaniu programow typu 100 pompek , Weiderze czy ilosci podciagniec na drazku . Sam będąc kilka lat mlodszy ( glupszy) zabralem sie za program 100 pompek . Efekty nie beda takie jak oczekujesz, cz ktos Ci je wyperswadowal . Robię co jakis czas pompki z czystej przyjemnosci , potrafię zrobic te ,,magiczne" 100 pompek w 1 serii i to nie dzieki programom tego typu . Ćwiczę cale cialo w postaci FBW a efekty w postaci ilosci wykonywanych pompek są dla mnie widoczne golym okiem . Rozpisalem sie ale moze ja przekonm Cie do trenignu calego ciala a nie wybranej partii miesniowej bo ,,ladnie" wyglada :) .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 120
pompki rozkładałem na serie a nie na raz :) , i nie mają one celu by np. rozbudować klatkę tylko aby się poruszać i rozgrzać przed wyjściem z domu , jeśli chodzi o zmianę ćwiczeń to jestem jak najbardziej za dlatego tu trafiłem by się więcej dowiedzieć , a wracam po 2 letniej przerwie więc się trochę za cofałem hehe :) Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na poprawę siły

Następny temat

Mięśnie brzucha - proszę o radę.

Shaker