SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki bez nóg a mięsnie brzucha

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 417 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5689
Witam

Od dawna zainspirowal mnie taki rodzaj robienia pompek tj z nogami w powietrzu, na samych rekach, zaczalem trenowac robienie zwykłych pompek w duzych ilosciach i sadze ze bylbym w stanie kilka takich wykonac ale jest problem nie potrafie uniesc nog do gory i ich utrzymac , sądze że rece mam wystarczająco mocne.

Moje pytanie brzmi czy do wykonania takich pompek trzeba miec rozwiniete miesnie brzucha ? I czy to one odpowiadaja za utrzymanie nóg w gorze w ten spośób czy moze nalezy rowinac inne partie ciała ? Jestem mało doswiadczony i prosze o jakies rady jak myslicie ? ;p Chodzi o cos takiego jak na tym filmiku

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3879 Napisanych postów 45098 Wiek 159 dni Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 338728
Oczywiście że potrzeba mocnego brzucha-tak samo jak jego antagonisty-prostowników i innych mięśni stabilizujących.

Do takiej pompki dochodzi się miesiącami,ba- latami.Tutaj potrzeba nie lada koordynacji,siły i techniki.Samo wykonywanie nawet 100 klasycznych pompek,niewiele pomoże.

Tylko to jest dział dla KULTURYSTÓW.Popytaj w innym miejscu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 417 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5689
Ok sory i dzieki za odpowiedz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w nowym planie

Następny temat

sprawdzcie plan :)

nutlove nowy