SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomozcie w ulozeniu treningu na masę!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 162 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 997
przy treningu nog zawsze powtarzam, zeby jako pierwsze robic prostowanie na maszynie, zeby rozgrzac kolana i przygotowac miesnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3344
suleczkins

Co do rozgrzewki masz racje, ale do porządnej rozgrzewki maszyna jest niepotrzebna.




Podstawowe pytanie... Na jakiś ciężarach pracujesz na podstawowych ćwiczeniach?


Bez tego nikt nie będzie potrafił Ci dobrze doradzić.




Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 971
na klatke wyciskam max 52kg, na biceps max 12kg (na ręke), tric gdzieś max. 9-10kg (na reke), martwy ciąg robilem 32 kg, wiecej nie probowalem, przysiady max. 32kg

Zmieniony przez - BBek w dniu 2009-04-02 23:47:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3344
To nie wiem co Ty przez te 4 miechy na tej siłce robiłeś, oglądałeś innych kolesi czy sprzęt?


Dla Ciebie podstawowe FBW, które przedstawiłem w tym temacie:
https://www.sfd.pl/trening_na_mse_dla_poczontkujących-t482780.html#post8




Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 971
Człowieku ja na początku wogóle prawie nie żyłem ;d, teraz dopiero zrównuje się z normalnymi ludźmi. Zaczynałem na bica od 4kg, na klate na poczatku 25kg ;) itd. Niestety jeszcze moja waga jest na poziomie kobiety o wzroscie 160cm, więc z moją masą przydałoby się zrównać do wagi mężczyzn o wzroscie ponad 180cm, czyli przynajmniej 70kg.

Zmieniony przez - BBek w dniu 2009-04-03 00:49:04

Zmieniony przez - BBek w dniu 2009-04-03 00:54:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 971
Czyli trening Poniedziałek, Środa, Piątek? Co to jest RDL? Dlaczego nie ma nic na bica? Moglbys mnie odeslac (jesli taki temat istnieje) do tego, dla kogo jest jaki trening? Juz sie pojawily jakies FBW, split, FBW 5 x 5, ktore nie wiem wogole co oznaczaja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3344
Tak, trening poniedziałek, środa i piątek.

RDL to rumuński martwy ciąg, a jak go wykonać masz przedstawione na tym filmiku:






FBW to full body workout, a wiele dowiesz się o tym rodzaju treningu z postów kol @traktor71 w tym temacie:
https://www.sfd.pl/FBW-t460830.html


Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 971
Jesli mozesz to napisz jeszcze po jakim czasie nastepuje zmiana treningu? Wiem ze na poczatku jest ACT potem FBW potem split, ale po jakim czasie nastepuje zmiana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3344
Gdy będziesz na to gotowy, ale jeszcze dużo czasu upłynie zanim to nastąpi.


Jakieś 6 miesięcy.


Zresztą to nie zależy od czasu tylko od Twoich postępów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 971
Aha juz rozumiem chyba ;d. Act jest zeby przyzwyczaic organizm do silowni (na samym poczatku). Czyli dla mnie juz nie bo przyzwyczailem tym co robilem przez moje 4 miechy na silce? Fbw dla osob ponizej 6 miesiecy stazu, a split powyzej 6 miesiecy? Dobrze zrozumialem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zamiana splita na FBW

Następny temat

Wprowadzenie

WHEY premium