SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomozcie poprawic moja diete

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1788
Witam !

Pasuje mi zrzucic pare kiloskow. Z tego co mi mowia kumple to nei za dobrze sie odzywiam... Trenuje na wlasnej silce 7 razy w tyg po ok 1-2 godz, robie multum brzuszkow (ok 100-150 dziennie) tylko potem mam zakwasy :). Odrazu dodam ze pale, ale za to w tej chwili w sumie do sylwestra jestem abstynentem.
Oto co jem:

I Posilek (7-8 rano) 4 kanapki z maslem,szynka (przewaznie), serem zoltym (przewaznie)oraz jak mam w domu to z papryczka albo jakas salata lub ogorek pomidor + kawa
II Pozilem (10-12) II sniadanie w szkole. 1 podwojna kanapka przewaznie z szynka lub serem + jakas mineralna czy cos
III Posilek (15-18 [strasznie mam zroznicowany podzial godzin i roznie do domu wracam] ) to co mamusia ugotuje :D czyli jakies ziemniaczki, miesko, albo makaron z sosikiem lub ryz z warzywkami oraz multum surowek itp + po obiedzie kawa

TRENING

IV Posilek (20-22) kolacja, czesto jakies kanapeczki podobne do sniadaniowych, albo jogurt z platkami kukurydzianymi lub mleko z platkami. Lubie tez na kolacje zjesc jakis owoc typu jablko, banan.

Tak dla uzupelnienia nie mam posilku przed trewningiem poniewaz przewaznie jest nim obiad (poprostu pozno koncze). Staram sie jak mam czas chapsnac jakas marchewke czy cus. I zaraz przed treningiem nie pale.

Płeć : mężczyzna
Wiek : 17
Waga : 77
Wzrost : 176
Obwód klatki : 112
Obwód ramienia : 36,5
Obwód talii : 97
Obwód uda : nie wiem
Obwód łydki : nie wiem
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : -------
Aktywność w ciągu dnia : szkola, silka, duzo chodze (do dziewczyny tez mam kawalek)
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : silka 7x w tyg
Odżywianie : lubie slodycze, ale odkad zaczalem cwiczyc praktycznie ich nie jem. reszte opisalem wyzej
Cel : w miare szybka redukcja (chodzi mi tak o jakies 2-3 miesiace)
Ograniczenia żywieniowe : nie mam. Jedyne ograniczenie to marny budzet
Stan zdrowia : dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : -----
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : w sumie moze i bylo by mozliwe
Stosowane wcześniej diety : -----
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
zacznij od diety i lektury postów podwieszonych

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tran + białko ZAMIAST ryb?

Następny temat

5 kd do redukcji

WHEY premium