SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomozcie (Plan Treningowy)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 125
Siemka
Prosze was pomozcie mi ulozyc plan treningowy dla mnie jak do tego czasu czwiczylem na wszystkie miesnie odrazu ale chyba jest lepiej po kilka naraz a nie wszystkie wiec jakbyscie mogli rozpiszcie mi to na dni oto moje dane:

Płeć : Mężczyzna

Wiek : 16

Waga : 59kg

Wzrost : 169

Cel treningowy : Osiniecie duzej muskulatury:P(na mase)

Staż treningowy na siłowni : 7 miesiecy

Uprawiane inne sporty : piłka nozna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : Sztangla/sztangielki/ławka do brzuszkow

Dieta : nie stosuje

Przeciwskazania medyczne : Nie ma

Zażywane suplementy : Tylko kreatyna(od dzis stosuje 3 dzien)

Dzieki za wszelkie dobre plany.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 59

Wzrost: 169

Cel treningowy: Na mase

Staż treningowy na słowni: 7 miesiecy

Uprawiane inne sporty: pilka nozna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Sztangla/sztangielki/ławka do brzuszkow

Dieta: nie stosuje

Przeciwskaznania medyczne: Nie ma

Zażywane suplementy: Tylko kreatyna(od dzis stosuje 3 dzien)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 964 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16187
Dieta : nie stosuje BŁĄD ;] Szczególnie przy cyklu kreatynowym.

A jakim planem wcześniej ćwiczyłeś? Jakie efekty?

"[...] jak się nie ma forsy, wszystko idzie jak k***ie w deszcz." - Julio Cortázar
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą, jedziesz zbyt wolno” - Sir Stirling Moss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 125
Planem jesli mozna to nazwac planem jedno czwiczenie na kazdy miesien niewie mjak dokladnie sie to nazywa specjalistyczne wiec tak podnoszenie ciezarow w bok pote mz zagłowy normalne na biceps i na bicems w siadzie potem sztangla normalne podnoszenie potem podnoszenie na stojaco z za karku i przed i chyba tyle:)Uzupelnilem troche bardziej ankiete:) Acha i efekt w miare dobry przybylo z 7-10cm w obwodzie.Moze przesadzam ale nie miezyle mwczesniej tylko teraz niedawno wiec dokladnie nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 125
Tutaj jest nieco do uzupelnienia ankiety poniewaz moj internet nie grzeszy predkoscia wiec niezdazylem dopisac:( Tu jest jeszcze co co wmyslilem:

jak do tego czasu czwiczylem na wszystkie miesnie odrazu ale chyba jest lepiej po kilka naraz a nie wszystkie wiec prosze rozpiszcie mi to na dni.Na klate podnosze 28,5kg od 15-25 razy, na bicepsa podnosze teraz 7kg od 15-20 razy podniosilem tyle samo 9,5kg ale wtedy moge miec tylko na jedna reke bo niemam takich samych obciazen mam 2x5kg 4x2,5kg i 2x1,25kg mozecie mi tez doradzic ile okolo powinienem podnosic zeby miesnie dobrze sie rozwijaly na mase.
Nieskarze sie ale mam bole w lewy mramieniu gdy podnosze sztangle tak jakby przeskakuje mi kosc.(to do Przeciwskazania medyczne)
Co do odzywek tam napisalem stosuej trzeci dzien zeby niebylo nieporozumien.
A jaka mialbym stosowac diete?

Zmieniony przez - papadance w dniu 2009-03-02 19:11:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Raczej na plany dzielone jest dla ciebie zbyt wczesnie... Plany calosciowe (fbw) sa lepsze dla poczatkujacych.

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 125
Aha dzieki georgu teraz poczekam na podpowiedzi kokosa:P i na jakis planik czwiczen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 964 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16187
Tak jak poprzednik. FBW ;] Co do planiku to wpisz w wyszukiwarce "FBW" i masz pełno do wyboru, na pewno coś dla siebie znajdziesz

"[...] jak się nie ma forsy, wszystko idzie jak k***ie w deszcz." - Julio Cortázar
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą, jedziesz zbyt wolno” - Sir Stirling Moss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 125
Aha ok dzieki :]

Wybralem sobie plan tylko gdzie moge znalesc jakies wytlumaczenia do niektorych cwiczen jak je wykonac bo nie wiem.
Ale i tak niejestem zabardzo przekonaty do tego "FBW" poniewaz juz od dluszego czasu niewidziale mwiekszej zmiany w miesniach ciagle ten sam obwod wiec dlatego zakupile mniedawno kreatyne zeby przetestowac jakie beda wyniki.

Zmieniony przez - papadance w dniu 2009-03-02 23:34:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 230
To typowy dla początkujących FBW mój kuzyn na tym ćwiczył efekty były po 2 miechach

Plan A

Klatka piersiowa :
-Wyciskanie sztangi płasko 3s 12/10/8
Barki :
-Wyciskanie hantli 3s 12/10/10
Triceps :
-wyciskanie fransuckie 3s 12/12
Plecy :
-martwy ciąg 3s 12/10
-podciąganie na drążku 3s (Max)
Nogi :
- Prostowanie nóg w siadzie 3s 12/10/8
- Uginanie nóg w leżeniu 3s 12/10/8
Bicepsy :
- Uginanie ramion ze sztanga 3s 12/10/8

Plan B

Klatka piersiowa :
- Wyciskanie sztangi na skosie 3s 12/10
Barki :
- unoszenie hantli bokiem 2s 12/10
Tricepsy :
- Prostowanie ramion na wyciągu 2s 12/10
Plecy :
- Wiosłowanie sztanga 2s 12/10
- Unoszenie z opadu 2s 12/10
Biceps :
-uginanie ramion ze sztangą na modlitewniku 2x12
Nogi:
- Przysiady ze sztangą 4s 10/10/8/8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 125
Ok dzieki za plan ale tak jak pisalem wczesniej polecie mi jakas strone lub post gdzie jest wytlumaczenie do niektorych cwiczen jak je wykonywac.I ile mi okolo polecacie brac na hantle a ile na sztangle bo niechce przesadzic a chce zeby bylo na mase.
Np.Z tego planu co podal mi Oplipon niewie mjak wykonac :
- wyciskanie fransuckie
- Prostowanie nóg w siadzie
- Uginanie nóg w leżeniu
- Uginanie ramion ze sztanga
- Wyciskanie sztangi na skosie
- Prostowanie ramion na wyciągu
- Wiosłowanie sztanga
- Unoszenie z opadu
- Przysiady ze sztangą
Ja niektore rozumiem o co miejwiecej chodz ale chcialbym je wykonywac dobrze a nie niby dobrze. xD


Zmieniony przez - papadance w dniu 2009-03-03 14:26:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 125
To nikt nie zna zadnej strony?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik treningowy dla początkującego- pomóżcie :-(

Następny temat

jak obiecalem. plan i prosba o sugestie i poprawy

Wiecej