SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy z dietą

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 185
Wiitam jestem poczatkującym trenuje od jakis 2 tygodni i chciałem zacząć stostować dietę lecz problem w tym że za bardzo sie nie znam , poczytalem troche na forach i usaliłem swoją diete i do tego plan tego co będę jadł
Moje obliczenia co do ilości kalorii ktore moge sporzyć na dzieć wyliczyłem w taki sposób :
24h x 66kg =1584kcal
1584kcal x 1.2 ( współczynik aktywności) = 1900 kcal
teraz natomiast makroskładniki :
66kg(moja waga) x2 = 132 g białka
132g białka x4 = 528 kcal
obralem sb 120 ww wiec 120 x 4 = 480kcal
1900 - 528-480=892kcal
892 / 9 = 99g tłuszczu

Te obliczenia robiłem na podstawię jednego tematu w tym dziale i moim celem jest stracenie tkanki tłuszczowej i budowaniu mięśni
Chodzę 3 razy w tygodniu na silownie czasem biegam i mam nadzieje ze to w jakiś sposób pomoże w spaleniu tkanki tł Troche o mnie
Wiek : 17lat
Wzrost : 168 cm
Waga: 66kg
no i to chyba wystarczy w razie czegoś wiecej prosze zadawać pytania
PONIZEJ PODSYŁAM MOJĄ DIETE
Pomorzcie co mam zmienic na co i jak , czekam na waszą opinie ino nie krytykować ino pomagać jestem nowy ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191500
Ułóż sobie jadłospis na 4 posiłki + np. gainer po treningu :https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Mass_Acceleration-opis33363.html posiłki dobieraj tak by i produkt białkowy( udka, podroby, szynka schab wieprzowy , wołowina , ryby jak śledź , makrela , łosoś , dorsz , jajka ) węglowodany ( ziemniaki , ryż , kasza gryczana/jaglana/kuskus/pęczak) tłuszcze ( oleje lniany rzępakowy zimnotłoczony , awokado , orzechy nerkowce, włoskie, laskowe , migdały ). Co do treningu na początku wystarczy Ci FBWhttps://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 185
wolałbym coś bardziej logicznego do wyjasnienia , i czy mógłbym na takim czymś co sb sam teraz ułożyłem normalnie jeść i cwiczył i bede chudł ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 185
Ta strona co podsyłasz z wyliczeniem kalori nie działa ..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cynk w jedzeniu. Jakie tabletki z nim?

Następny temat

Dieta na masę ektomorfik

WHEY premium