SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy w powiększeniu łap :D

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, mam od ponad roku problem z powiększeniem obwodów ramion, nie ruszają się nic a nic, co najwyżej zmniejszają. Próbowałem przeróżnych metod, wydawało mi się ze wiem o co chodzi juz w tym sporcie, jednak widać ze chyba się chowam z wiedzą. Właściwie nigdy nie ćwiczyłem określonym planem, ale do pewnego czasu wszystko szło ok. Teraz zastój od 15miesięcy :D ani cm Zawsze ćwiczyłem na intuicję, ale teraz muszę się zwrócić o pomoc. Wyglądam tak https://www.sfd.pl/My_sacrifice,zdj_str_1-3,9,10,11,13,_NOWE_16_,19-t375539.html Inne partie tez nie bardzo juz rosną ale przynajmniej czuje gdy je cwiczę i czuję ze robie to w miarę dobrze, pobolewają następne dnie, ale ręce nic..... Proszę o jakiś plan bardzo uproszczony, najlepiej z podaniem ilosci powtórzeń i ciężaru. Na bica wezme technicznie max 50kg. Mam w tej chwili 1,8kg wpc, 2,25 soji,gainbolica 4kg,carbo 4kg, 5kg cyca kurczaka i 20 tunczyków co noc twaróg itp :D Micha na 102. Robiłem juz rózne rzeczy na te łapy, ale nic mi sie nie udaje. Przykładowo w pon zrobiłem Klata + bic ;
Uginanie ramion ze sztangą stojąc : 15<12<10<10
Hantle młotkowo stojąc: 12=12=12
Hantle z supinacją stojąc : max-max-max

Jeśli chodzi o triceps to juz całkiem nie wiem dlaczego nie rośnie bo pompuje się niesamowicie na treningu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może spróbuj "porusz bicepsy" by mawashi

tj Ugnanie ramion ze sztangielkami 3x12-15
modlitewnik 3x12-15

przerwy 1 minuta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
moze sprubój superserie...tez mam podobny problem z łapami....jedna osoba na siłowni poleciła mi superserie i tak dziś zrobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jeżeli to Twoje aktualne zdjęcia to myslę, ze miano poczatkującego albo nawet zaczynającego by należelo Ci przyznac.

1. musisz "zrewidować" odzywianie i ulozyc coś planowego, dostosowanego pod wymogi twojego organizmu, wielkości wysilku i celu jaki obraleś
2. cialo masz mniej wiecej rownomienie nie-rozwiniete więc nie widze bardzo sensu skupiac sie szczegolnie na czymkolwiek.

wrzuc więc cały trening jakim zamierzasz trenować.

a diete w dziale Odzywianie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 817 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6453
a moze zapotrzebowanie kaloryczne masz za małe???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
troszku mnie zmylileś- bo raczej wypadalo wkleic zdjęcia aktualne na sam poczatek; jednakże uwagi są podobne; choc widać wyraxnie, ze pewne postępy poczyniłeś[jednakże nadal nie widze jakichs odstających grup na tych zdjęciach[boczne części barkow może- co daje swego rodzaju nagle ścięcie w pozie -barki przodem-, biceps nawet wydaje sie ok, triceps w pozach ktore mozna by wlaściwie ocenic malowidoczny.

najwięcej powiedziałyby pozy -kulturystyczne- obowiązkowe[zapewne je znasz]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Apokalipsa, jeśli jeszcze tu zaglądniesz to mam pyt, do większych takze ^^ Jak zrobić masę nóg bez mozliwości przysiadów i wykroków oraz suwnicy pod kątem.... mam przepuklinę kręgosłupa i odpadają takie rzeczy, Po rahabilitacjach wyniosłem dośc sporo - nie boli, ale mam dysfunkcje różniste i musiałbym isc na operację, ale studia na to nie pozwalają. Męczę nogi tylko na wypychaniach równolegle do podłogi no i prostowania podudzi leżąc na 4 i na 2 głowe. Lydki nie ruszyły nigdy ani cm a chodzić po treningu nie mogę tak męczę... Czyżby to koniec kariery i genetycznych mozliwośc? bez MC i przysiadów daleko chyba nie zajde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
łydki nie ruszyły bo zapewne za bardzo je męczysz

na czworoglowe- i ogolnie cale uda- raczej nie widze mozliwości bez tych ćwiczen.

na dwuglowe można probowac zurawia/uginania leżąc i juz jest niezle

sądze że i mc- np. ze sztangielkami- na dwuglwe ud bez problemu moglbys wykonywać[bo dobrze technicznie wykonywane nie obciazaja az tak kręgoslupa, a i cięzary nie sa duze]

wykroki natomiast czy hackprzysiady także dobrze wykonywane nie powinny byc roznież zagrożeniem

ale miarodajny bedzie lekarz czy rehabilitant, fizjoterapeuta etc.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2009-06-11 21:08:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosił bym o ocene tego treningu

Następny temat

prosze tylko szybko !

WHEY premium