SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy-modlitewnik

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Panowie problem z modlitewnikiem.
Mianowicie mam juz pospawane wszystko, znaczy sie rame ale jest ona z rurek a nie z metalu o przekroju kwadratu. I mam pewnien problem. Jak przymocować siedzenie, skoro jest okragła rurka i tak samo oparcie na rece i klatke. A pospawane jest za***iscie dobrze bo spawał mi to ojciec a on ma kursy spawacza wiec nie ma o czym godac ze moze sie rozleciec. Wiec czkam na propozycje.
Pozdro. I z góry dzieki.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18383
przyspawać do rurki blache... zrobić w Niej otwory i do blachy przykręcić:) tylko blacha oczywiście dość gruba:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118


hhmmmmm tylko nie wiem skad wziasc taka bache. bo to ta rama to w sumie tak wyglada. Dalem rysunek wyzej taki prowizoryczny. Jutro wkleje real.Aha i jak widac na rysunku nie ma z jednej strony tego haka na sztange bo mam tylko na jednym. I nie wiem tez skad wziasc drugi taki. A kasy juz nie mam za bardzo bo kupilem dzisiaj od jednego forumowicza 2 koleczka z bloczkiem i linka. Pozdro.
Aha i czy to bedzie jakis problem jak to oparcie bedzie minimalnie krzywe troche do prawej strony? czy bedzie juz zawadzac i bede ial nierownomierne przyrosty?

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18383
no tego to nie przewidze:)ale raczej powinno być wszystko zespawane prosto bez żadnych skrzywień:) ja bym wolał poczekać i wszystko porządnie zrobić:) a ta blache Ci tata przyspawa jak jest spawaczem:) bedzie wiedział o co chodzi:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118


Zrobilem foty.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118


Nastepna. A tamten zeszyt dalem pod niego zeby bylo rowno bo nie ma tam rownej podlogi i dla tego mi sie moze wydawalo ze jest nierowno ale ze mnie burak }%-(

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118


next.Aha a siedzenie jak zamocowac? i oparcie na klate bo na rece to juz pikus bo natne pod katen 45 stopni jutro i przyspawam ta blache jak mowisz. Ale jak z siedzeniem? a jak myslisz bedzie to dobre jak przewiertam wiertarka i przymocuje normalnie srubami. Bedzie to? chodzi mi o to zeby sie nie ruszało. I jak bys mogl to powiedz z kad wziasc taka blache a moze podasz jakis sklep w ktorym mozna taka kupic.
Pozdro. Nie moge dawać sogów ale juz niedlugi i musze tobie i paru osobom zaraz dac sogacza bo tak nie moze byc.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118


next.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118


nastepne. Aha i spawalismy to z ojcem moze pol godziny a zapewniem was ze pospawal to poradnie. I mialem farta bo po nowym roku wyjezdza i rzadko zdarza mi sie taka okazja rzeb cos zrobic razem. Ale to na marginesie było.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118


nastepne. To juz jest ostatnie.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30614
Dobre spawy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzedam n6630 bez locka KOMPLET za 550zl !! PILNE!!

Następny temat

Kupier obciążenie Fi 50 z tanim kurierem.

WHEY premium