SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy- jak schudnąć?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32
Witam! Mam 183cm i 93kg wagi. Mam zamiar schudnąć. Tzn. chcę poprawić swój ogólny wygląd (spalić tłuszcz z tyłka i brzucha). Poradźcie mi co mam zrobić. Czasem zdarza się, że moja waga waha się w okolicach 89-94kg. Nie wiem czy zależy to od mojego sposobu odżywiania, czy też od intensywności treningów. Mam zamiar zacząć biegać tylko nie wiem jak długo. Do dyspozycji mam również rower i siłownię (nie duży atlas). Za pomoc z góry dziękuję i pozdrawiam

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 93kg

Wzrost: 183cm

Cel treningowy: Redukcja tkanki tłuszczowej

Staż treningowy na słowni: 1,5 lata temu ćwiczyłem

Uprawiane inne sporty: tenis ziemny, rower

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): mini atlas, sztangi, gryf

Dieta: bral

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: nie zażywałem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Plan treningowy FBW, dzieta dzial odzywianie, najpierw zajmij sie dieta bez tego nie stracisz na wadze.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak Bery + Aeroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
w 80% jesli chcesz schudnac musisz sie wziac za diete to od niej zalezy czy bedziesz spalal tkanke tluszczowa czy weglowodany zjedzone przed treningiem :/

teoretycznie te 20% to treningi bo wiadomo, mozna jesc normalnie ale wowczas trzeb abardzo podniesc aktywnosc fizyczna... ale po co az tak obciazac organizm?

dieta podstawa przy redukcji

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cwiczenia na "kaptury" przy skoliozie

Następny temat

Zabrzanin / BLOG "Redukcja - Zabrzanin"

WHEY premium