SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy doświadczeni!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 178
Witam,mam mały problem.Ćwiczę od 8dni(tak wiem mało,mało),chciałbym wyrobić rzeźbę.Mam 15 lat 184cm i 65kg. wagi.Liczyłem internetowymi sposobami mój bf i wyniósł 18% :o szok,załamałem się i chciałbym coś zacząć robić na poważnie,więc wyszło że 52kg mam suchej masy z 65kg. Pomocy starsi koledzy czy są jakieś szanse do czerwca na jakiś dobry rezultat ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 642 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14021
1. Wypełnij ankietę działu.
2. Co ćwiczysz, gdzie ćwiczysz, jak ćwiczysz?
3. Jak się odżywiasz?
3. Co chcesz osiągnąć do czerwca?

Ważysz raczej mało jak na swój wzrost a BF wychodzi Ci spory (o ile obliczenia są poprawne) więc wnioskuję, że masz małą masę mięśniową. Nie musisz rzeźbić a raczej przybrać na masie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 178
aaa już się robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 178
dawid.p gdzie to mam uzupełnić,nowy nie rozumiem wszystkiego ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 642 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14021
Płeć :

Wiek :

Waga :

Wzrost
:

Cel treningowy :

Staż treningowy na siłowni :

Uprawiane inne sporty :

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) :

Dieta :

Przeciwskazania medyczne :

Zażywane suplementy :

Ostatnio przerabiany plan:

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc):
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 178
Płeć : Mężczyzna

Wiek : 15

Waga : 65

Wzrost : 184

Cel treningowy : rzeźba

Staż treningowy na siłowni : nie mam

Uprawiane inne sporty : piłka nożna (amatorsko)

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : sztangielki jedna po 3kg.

Dieta : Nie mam,staram się jeść mniej tłustych rzeczy,więcej gotowanych,nie piję gazowanego więcej wody i soków.

Przeciwskazania medyczne : Brak

Zażywane suplementy : Brak

Ostatnio przerabiany plan:
4xserie po 25 różnych ćwiczeń na triceps,biceps,klatkę piersiową,plecy.Brzuszki 2xserie po 20 wypadów w górę,skłonów głowy,skrętów,z obciążeniem ze sztangielką,ławeczka(brak) ćwiczenia brzucha i nożyce,przysiady 4xserie po 10 ze sztangielką,pompki 2xserie po 5.

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc):Jeżeli chodzi o dostępne to 3kg jedna sztangielka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 642 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14021
Jak pisałem. Nic nie wyrzeźbisz, bo nie masz co. W dziale junior i odżywianie znajdziesz wskazówki dotyczące diety i ją musisz ogarnąć w pierwszej kolejności. Zainteresuj się też ćwiczeniami z masą własnego ciała. Wszystko znajdziesz na SFD.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 178
Podałbyś przykładowy temat ? z góry dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 642 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14021
Odżywianie
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html

Odżywianie i trening
https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html

Czytania ze zrozumieniem na miesiąc :)

Zmieniony przez - dawid.p w dniu 2013-04-24 19:07:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 178
O matko nic nie rozumiem z tego jeden taki najlepszy link do odżywiania i treningu jakbyś zarzucił ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 642 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14021
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na rzezbę do oceny

Następny temat

Cały trening i chęci do zmian !!! Pomocy !!! : P

WHEY premium