SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy?

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 650 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10643
Kurde nie wiem jak to jest cos z psychika chyba mam na jakims luznym kopaniu z kolegami jestem najlepszy rozne zwody strzały a na meczu powazniejszym juz jest do dupy.Jakies głupie straty złe przyjecie prostych piłek i w dodatku narzekanie kolegow mnie deprymuje.Poradzcie cos prosze
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
musisz sie bardzej skupic skoncetrowac na podworku mozesz sobie grac na luzie bez jakiegos wiekszego stresu a na meczu juz musisz se skocetrowac myslec ale tez nie mozesz byc cały spiet rozluznij sie ale mysl cały czas na bosiku przy kazdym zagraniu przyjeciu ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
Im więcej będziesz grał w poważniejszych meczach tym będzie Ci coraz łatwiej bo będziesz się powoli do tego przyzwyczajał

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2802 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16632
Pij mleko bedziesz wielki
Im wiecej meczy na powaznie tym bedziesz z meczu na mecz lepszy glowa do gory

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 650 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10643
dzieki chłopaki!!!
Tego mi było trzeba mam nadzieje ze bedzie tak jak mowicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i pogadaj z kolegami zeby nie krzyczeli na ciebie przy kazdym błedzie , na bosiku sobie poowiniscie pomagac a nie krytykowac, chodz i to czasem jest potrzebne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1425
Kto mi pomoze?? Mam problem z nauczeniem kopania piłki prostym podbiciem. Może mi ktos napisac jak mozna sie nauczyc tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
1) Nie odświeżamy tematów sprzed kilku lat
2) Czytamy tematy podwieszone o treningu

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 151
stary mam dokladnie ten sam blad,na treningu,na asfalcie z kolegami jestem zawsze najlepszy a na meczu nic ale ja chyba wiem dlaczego...jak trener jest na lawce rezerwowych to gram pod presja,a jak tylko widze ze np. musi na chwile isc poza stadion i nikt mnie nie opieprzy za blad to od razu gram na luzie,z kolegami pietka,robie jakies fajne zwody,wiecej strzalow na bramke,wychodze do pilek...moze to tez twoj problem na podworku cie nikt nie kontroluje...jak juz mowili skup sie bardziej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kadra Włoch, ranking transferowy

Następny temat

Gdzie można zamówic flagę ?

WHEY premium