SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Witam wszystkich. Jestem początkujący w treningach w zasadzie ćwiczę w domu od 2 tygodni mój sprzęt jaki mam do dyspozycji to dwie sztangielki. Staram się wykonywać ćwiczenia tak jak się powinno. I mam pytanie bo tak ćwiczę i ćwiczę a koledzy mówili że będą zakwasy oraz że mięśnie będą puchnąć a tu nic, ani zakwasy ani puchnięcie i nie wiem czy to dobrze czy to źle więc jak możecie to pomóżcie :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 349
a ile ważą te Twoje sztangielki ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 349
to nie dziwne bo takimi ciężarami trudno o zakwasy.daj jakieś info o sobie bo trudno pomóc nic nie wiedząc a poza tym ćwicząc dwa tygodnie nie spodziewałbym się dobrej techniki odpowiednio dobranych ćwiczeń i do tego trening dwoma sztangielkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
no to tak zacznę od wieku 17 lat mam ważę 75 kg przy 178 cm. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale od 4 lat trenuję piłkę ręczną na bramce. To znaczy korzystałem z atlasu ćwiczeń na kulturystyka.pl no i starałem się wykonywać ćwiczenia tak jak były pokazywane i opisywane. Jak jeszcze jakieś info konkretniejsze będzie potrzebne to daj znać bo jak widać jestem zielony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 309 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2734
Hantelkami ciężko, żebyś dobrze spuchł. A zakwasy nie są oznaką dobrze wykonanego treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 349
po pierwsze jeśli nie masz kompletnej siłowni z podstawowych sprzętów typu gryf prosty,łamany sztangielki ławeczka itp itd. zapomnij o masie.W tym wypadku zostaje Ci trening domatora ale tu wzmocnisz jedynie swoje mięśnie ale nie urośniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
ok dziękuje bardzo za te odpowiedzi :) czyli w moim wypadku bo chciałbym trochę zwiększyć masę zostaje siłownia bo nie opłaca mi się inwestować w sprzęt do domu, może kiedyś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hanetlkami samymi bardzo dobrze da się wyćwiczyć ciało trzeba po prostu chęci , i oczywiście hantelki troche za lekkie , ale dla chcącego nic trudnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
no chęci mam i to duże tylko na razie i tak nie nie jestem w stanie wiele podnieść...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening do oceny!

Następny temat

Siema mam problem:)

WHEY premium