SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy :(

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3835
Witam,nie jestem pewien czy jest to dobry dział ale nie będe zaśmiecał zaawansowanego,skoro tak naprawde jestem początkujacy.
Może kilka słów o mnie.
Nazywam się Dominik mam 14 lat.
Od jakiś 2 miesięcy robię przysiady na tak zwane ''czwórki'' bardzo mi zalezy na nogach bo gram w piłkę nożną
Problem polega na tym ze katuje się prawie codziennie [robię dni wolne na regenarcje'' tymi przysiadami,nogi mi się trzęsą podczas wykonywania jestem cały mokry i już nie wyrabiam.
Moze powiedziec ''to nie rób'' ale jak tak nie umiem.jak nie zrobie tych przysiadów już mam wrażenie ze nogi mam sflaczałe.
i teraz pytanie do was doświadczonych czy po przez bieganie i granie w piłkę będe trzymał formę tych nóg czy one sflaczeją bo naprawdę nie mam już sił :(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 447 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10205
Każdy mięsień naszego ciała rozwija się poprzez hipertrofie ( krótko mówiąc - rozrost mięśni ) oraz hiperplazje ( wzrost siły ) podczas regeneracji. Podczas ćwiczeń dochodzi do mikrouszkodzeń we włóknach mięśniowych, a są one odbudowywane z nawiązką właśnie wtedy, kiedy odpoczywamy. Oczywiście przy odpowiednim żywieniu, ale w twoim przypadku wystarczy racjonalne żywienie z ograniczeniem śmieciowego żarcia
Tak więc trochę wyluzuj, ustal sobie, że trenuje 2 lub 3 razy w tygodniu, a resztę czasu poświęć na regenerację w innym wypadku albo się wykończysz fizycznie, albo psychicznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3835
A poprzez bieganie lub granir w pilke bede trzymal nogi w formie czy sflaczeja?:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 447 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10205
Nic Ci "nie sflaczeje".
Jesteś młody, rośniesz, rozwijasz się.
Trenuj, ale z głową - nie przesadzaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3835
Dziekuje panu za rady,ale bardzo duzo wysilku wlozylem w nogi i nie chciałbym by stały się miękkie jak galareta
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tatuaż a trenig

Następny temat

Proszę o ocenę planu

WHEY premium