SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy :D

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1456

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52
Witam,
Chciałbym zacząć trenować, i jak najszybciej zwiększyć swoją masę mięśniowa :D
nie wiem od czego zacząć.
Jak ułożyć sobie Plan treningowy ?
Jakie odżywki brać ?
+ dodam że mam 16 lat, wzrost 179 i ważę 67 kg :D
Proszę o pomoc :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Ładna odpowiedź
PS. To u mnie byłby taniej

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-12-23 12:41:01

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Wszystko czego potrzebujesz, znajdziesz tutaj
https://www.sfd.pl/NAJCZĘŚCIEJ_ZADAWANE_PYTANIA-t755553.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
W razie pytań pisz w tym temacie.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52
Zapoznałem się już ze wszystkim, opracowałem dietę, także obejrzałem film [ http://tv.sfd.pl/Trening-w-domowych-warunkach-wersja-łatwiejsza,odcinek,19.aspx ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52
Ale jeszcze mam jedno pytanie :D
Co z suplementami ? jakie odżywki stosować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Dietanabol na początek
(czyli po prostu zacznij dobrze się odżywiać, o suplach się później pomyśli, celem uzupełnienia braków w diecie)

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-12-22 19:06:50

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52
Chodzi też o to, że posiadam siłownię w bloku (piwnicy), dostępną dla mieszkańców :D
Widziałem jakie ćwiczenia wykonywać. Jeśli chodzi o masę, to wg. gości znajdujących się na tej siłowni to dobry moment aby zacząć ćwiczyć i brać odżywki. Zapomniałem tylko spytać jakie :D i chciałbym żebyście podali mi nazwę jakiś dobrych dla początkujących :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
a na co Ci odżywki jak si,e bedziesz opychał słodyczami czy fast-foodami?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
"Goście z siłowni", zwłaszcza takiej, mogą powtarzać wiele mitów, bądź na to przygotowany.
Wbij do działu Odżywki i Suplementy, poczytaj posty podwieszone, zdobądź swoją wiedzę na ten temat.
Ode mnie to po wyliczeniu czego ile masz w diecie i czego i ile Ci brakuje możesz pomyśleć o białku lub/i gainerze, ew także bcaa na lepszą regenerację. Nie od rzeczy będzie także kompleks witamin+omega3+magnez. Ale primo dieta, kupowanie i żarcie odżywek bez przemyślenia to wyrzucanie pieniędzy.

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52
QUEBLO -
niestety nie jadam " fast-fodów ", ćwiczyłem karate i nie mogłem tego jeść. Tam także stosowałem dietę, ale różni się ona od tej .
A więc, wiem że jak zacznę ćwiczyć to nie przestanę, bo zależy mi na kondycji :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52
wazzup1988 -
Dzięki za wszystkie rady, chciałbym Cię jeszcze zapytać o jedno ;D czy polecasz jakieś gainery z nazwy ?
[ Znalazłem coś takiego na Allegro, czy dałoby radę ?
http://allegro.pl/gainer-mass-xl-olimp-kreatyna-120kap-gratisy-i1984207426.html ]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening w domu Lafay, czy cos innego?

Następny temat

nowy plan do oceny

WHEY premium