SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy !!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 189
Witam
To zaczne od tego 3 miesiace temu postanowiłem schudnac i udało mi sie ta sztuka (5kg) robiłem to w taki sposob ze po godzinie 16 ograniczyłem weglowodany czyli po godzinie 16 jadłem np jakies sałatki,ryby,twarog i jakis owoce i teraz mam problem bo nadszedł czas pracy i w domu bede około godziny 18 no i niedam rady jesc juz tego samego wiec mosze zwiekszyc nabor weglowodanow wiec jak to zrobic zeby nie przytyc i nie nabawic sie efektu JOJO prosze was o pomoc
w dziale odrzywianie nikt niechciał mi pomoc to mam nadzieje ze tutaj ktos mi pomoze
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
rozpisz całość jak jadłeś do tej pory,
węglowodany uzależniaj od pór w których jesteś aktywny fizycznie, nie od godzin na zegarze.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 189
to jadłem tak...
z rana wstawałem około godziny 11 to jadłem jakies kanapeczki,płatki puzniej około godziny 13.30 jajecznica,czasami parowki roznie nastepny posiłem miałem o godzinie 16 tu taj tez roznie aknapni albo cos innego i nastepny pasiłem mam o godzinie 18.20 tutaj to juz ograniczyłem weglowodany czyli twarog jadłem czasami jakas rybe sałatke i do tego piułem zielona cherbate oczywiscie bez cukru a po tym posiłku jak chciało mi sie jest to jakies owoce pomarancz,mandarynka... i to mniej wiecej tak wygladało do tej pory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Jak do 18 będziesz jadł do dupy, a potem ograniczysz węgle(choć owoce to dość spora ich dawka), nic Ci to nie da,
lepiej wyjdziesz gdy w ciągu całego dnia ograniczysz syfiaste jedzenie ->parówki, słodkie(jak mniemam)płatki, kanapeczki.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szukam wskazowek... pomozecie???

Następny temat

Koło zamachowe w orbitreku. Potrzebna pomoc.

WHEY premium