SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 206
Witam. Potrzebuje natychmiastowej pomocy. Mam taki mały problem.
Biorę Bcaa , Białko i kreatyne. I tu mam takie pytanie , czy biorąc te odrzywki ćwicząc 5 dni w tyg na siłowni i przy każdym treningu bigając 3 km spalam tłuszcz ?

Parę osób mówiło mi że gdy będe bral bialko to nie będe spalal tluszczu , czy to prawda..?
Bardzo mi zalezy na spalaniu tłuszczu..
Może ktoś mi pomoże odpowiedzieć na to pytanie ..?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18976
liczy sie bilans kaloryczny

"Mess with the best die like the rest"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 206
aha czyli tak na prawdę białko nie przeszkadza w spalaniu tłuszczu tak?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3519
bialko to podstawa na redukcji, zwiekszasz wtedy podaz bialka na koszt wegli, do spalenia przede wszystkim dieta na ujemnym bialnsie kalorycznym, potem aeroby i na koncu spalacz

...:::ZyCiE jEsT kRoTkIe AlE tAlEnT tRwA wIeCzNiE:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przy odchudzaniu odpowiednio wysoka podaz bialka jest wskazana . wypadalo by jednak wiedziec ile konkretnie sie go spozywa bo tak na oko to nigdy sie nie wie czy nie przypadkiem za duzo lub za malo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Parę osób mówiło mi że gdy będe bral bialko to nie będe spalal tluszczu , czy to prawda..? - wlaściwie jest odwrotnie, jednakże pamietaj, ze to tylko jeden z elementow.

wazne jest to aby jednak zachowac jak najwieksza ilość masy mięśniowej- nawet gdyby ci na niej specjanie nie zależało- bo to jest swego rodzaju "motor metaboliczny".

może więc -choc 3km to nie tak wiele- rozważ gdyby były ubytki masy i siły bieganie w innych porach, albo ograniczenie treningow na silowni a także i biegów- 5dni bowiem mże byc za wiele.

poza tym jw. wspomniano b. ważne jest odzywianie a w nim bilans kaloryczny , jak i proporcje poszczególnych makroskladnikow, nioe na samym białku ta dieta stoi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 206
Zależy mi właśnie bardzo na masie , mam 39 w obwodzie bicepsa , i w sumie w ogóle nie mam zatluszczonej reki..
Dużo tłuszczu mam na brzuchu i klatce piersiowej , i właśnie tego tłuczszu chcialbym sie pozbyć..

Czy więcej spale tego tłuszczu chodząc 3km niż biegając te 3 km? mhm..chyba nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

<<<<<<<<<<<<<<<<<< DOBRY WYBÓR>>>>

Następny temat

Odzywki na mase?

WHEY premium