SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6481
Siemanko. Słuchajcie, dzisiaj mojej matce mówię, że od poniedziałku jadę z dietą, że będę jadł makarony,ryże, cyce itd. Ona jak zwykle zaczyna mnie w****wiać i mówi, że ona to mi zrobi dietę typu zypy dużo kanapek, duży obiad i napewno przytyje, mówie że napewno ale w brzuchu, ja Jej ciągle powtarzam, że powinienem jeść zdrową żywność nie jakieś tam fast foody. a Ona mówi że gadam głupoty i wymyślam sobie jakieś tam bzdety. Weźcie dajcie mi jakiś argument, żeby jej pojechać bo mnie już strasznie to wpienia. POZDR

Każdy ma jakiś plan...dopóki nie zostanie trafiony.(Mike Tyson)

Płacz na treningu, śmiej się podczas walki

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
niech zajrzy na sfd

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2132 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27518
Powiedz jej że jak Ci nie da trzymać diety to będziesz ćpał pod blokiem
Widze że masz 17lat więc jeszcze troche i pełnoletni będziesz to możesz poczekać do 18 albo teraz powiedzieć że w sprawach twojego odżywiania mamusia ma mało do gadania

Zmieniony przez - UmciaUmcia w dniu 2009-07-17 22:22:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
a tak na marginesie to mariusz p. na strong manach mowił że nie ma żadnej diety tylko wpiepsza dużo i dużo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 232 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6688
Taaa ale pewnie je duzo tego co trzeba jesc a mowiac ze nie ma diety pewnie chodzi o to ze nie ma wyliczonego żarła co do grama i co do minuty ;p

' Życie jest zbyt krótkie aby być małym '

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tatuaż "od zmierzchu do świtu"

Następny temat

bluza animala

WHEY premium