SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy/będą sogi

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49144
Witam,mam takie pytanie,mysle ze były juz o tym tematy lecz nie znalazłem,więc tu pytam,a więc chciałbym się dowiedzieć czy z wiekiem gdy juz przestanę rosnąć i cały organizm już zakonczy wszystkie procesy rozwoju,to czy wtedy będzie mi łatwiej zdobywać masę,czy będzie ona wreszcie przychodzić,bo jak narazie rosnę i ciężko z masą,więc proszę o odpowiedzi,pozdro. za każdą mądrą odpowiedż będzie SOG
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 198 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2237
Jak pewnie CI wiadomo człowiek po zakończeniu procesu dojrzewania, a nawet pod jego koniec około 20lat . Zaczyna przybierać na wadze.
Ostatecznie formuje się ciało itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1576 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9713
Dobra dieta + dobry trening + kreta = duże przyrosty
Jakaś różnica pewnie jest, ale jest parę tematów o 16-18 letnich gościach co ładnie wyglądają wystarczy się trochę poświęcić.

Edit. O proszę:
https://www.sfd.pl/17_letni_Lorenzo_Becker__pare_informacji_i_zdjęć-t525848-s2.html
Edit2. Albo wejdź sobie w galerie zdjęć i zobacz chłopaków po 17-18 lat.

Zmieniony przez - Mershero w dniu 2010-11-02 22:10:50

"I can't allow myself to be ordinary!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystko zalezy od genetyki . Do tego dieta suple itp przyspieszaja to wszystko ale gospodarka hormonalna ksztaltuje sie do 21 roku zycia o ile sie nie myle .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2852
Doklanie, od genetyki i od wieku. Jesli masz teraz np. 15 lat to nie spodziewaj sie wielkiego zmasowania, metabolizm jest nastawiony na aktualne zapotrzebowania energetyczne i raczej nie mysli o tym,zeby magazynowac skladniki odzywcze w postaci miesni. Za to juz w wieku 17 lat na pewno mozna dolozyc konkretna ilosc miecha niezaleznie od tego,czy kosciec jest juz uformowany,czy nie. A tak z ciekawosci, ile masz lat?

This is Animal.Can you handle it?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49144
Dzięki za wszystko,mam 17 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2066
siła wieku to miedzy 20 a 21 rokiem zycia i wtedy tez mozesz sie spodziewac optymalnych przyrostow.

1.Masa 2.Siła 3.Szybkość 4.Rzeźba 5.Wytrzymałość 6.Brak kontuzji 7.Kondycja psychiczna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1576 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9713
Ja mam 17 lat i wciągu 3 miechów przytyłem 6 kilo. Nie samego mięsa, ale jak tak dalej pójdzie do kwietnia to redukcja i fajnie to będzie wyglądać.

"I can't allow myself to be ordinary!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najsilniejszy spalacz na świecie:D

Następny temat

sobieszewo siłownia

WHEY premium