SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7
Witam!
Mam 18 lat i warze az 80kg, ostatnio sporo przytylam i nie moge tego zrzucic, sama nie wiem jak to zrobic.
Przez jakis czas bralam tabletki antykoncepcyjne. Ostatnio dowiedzialam sie ze mam nadczynnosc tarczycy. dosyc czesto choruje, czesto biore antybiotyki. Czesto jestem rowniez zmeczona co prowadzi do tego ze czesto spie popoludniami a wieczorem mam problemy z zasypianiem. bardzo zadko pocwicze, mam w domu steper oraz plyte na dvd z aerobikiem (pilates itd) z ktorego korzystam choc naprawde bardzo sporadycznie. Po powrocie do szkoly nawet jesli planuje cwiczenia konczy sie na spaniu. Nie wiem jak sobie poradzic chcialabym schudnac ze 20kg a przynajmniej z 10 wiem ze moze to potrwac sporo czasu ale chce sprobowac. Kiedys sie odchudzalam stosowalam diete 1200kcal i bylo widac efekty. Nie stac mnie niestety na drogie diety,ale naprawde chce schudnac bo kiedys moze byc za pozno. prosze o pomoc i rady!!!

Płeć: Kobieta

Wiek: 18 lat

Waga: 80kg

Wzrost: 180

Obwód klatki: ?

Obwód ramienia: ?

Obwód talii: ?

Obwód uda: ?

Obwód łydki: ?

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: ?

Aktywność w ciągu dnia: Szkoła przewaznie 8 godzin 5 dniw tygodniu, 3 razy krotki spacer z psem,

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: sporadyczne cwiczenia

Odżywianie: nie lubie ryb, grzybow i wielu zup,

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: czeste przeziebienia, tarczyca

Preferowane formy aktywności fizycznej: nie wiem

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak oczywiscie

Stosowane wcześniej diety: dieta 1200kcal, ktora naprawde pomogla
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7
Zrobilam blad...mam 170cm wzrostu a nie 180.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poczytaj posty podwieszone, te na samej górze pogrubionym drukiem, bo Twoja wiedza na temat odżywiania jest żadna. Dieta 1200kcal to próg głodówki. Redukujesz tym masę mięśniową a w konsekwencji obniżasz metabolizm. Jeżeli chcesz chudnąć musisz jeść. A do tegto potrzebna jest wiedza zawarta w postach podiweszonych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7
Potrzebuje aby ktos wprost napisal mi co mam robic!!! prosze o konkrety!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do oceny

Następny temat

Makroskładniki po ugotowaniu

Wiecej