SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18
Witam mam 21 lat 170 cm wzrostu i 77 kg.Chciala bym schudnac mozliwie jak najszybciej.
Codziennie rano biegam ok 20 min. a wieczorami jezdze na rowerze ok 20 km dzienie.
Najwazniejsza jest dieta. Przeczytalam wiele. Niestety ciezko jest poniewaz albo sa drogie i nie stac mnie na nie. Podkreslam ze mieszkam aktualnie z rdzicami wiec nie moge za bardzo grymasic i wymyslac dania poniewaz gotujemy obiady dla calej rodziny.
Nie jadam po godzinie 16.
Juz sama nie wiem co mam robic. POMOCY!!!

Waga: 77

Wzrost: 170

Obwód klatki: 98

Obwód ramienia: 30

Obwód talii: 93

Obwód uda: 65

Obwód łydki: 39

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 71

Aktywność w ciągu dnia: Na wakacjach po prostu chodze sie opalac jesli jest ladna pogoda a jesli nie to siedze w domu. Od wrzesnia zaczynam znow szkole. Studiuje.

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Bieganie ok 20 min z rana
Rowerk ok 20 km wieczorem
Codziennie.

Odżywianie: Jadlam wszystko, slodycze pizze itp. Lubie wlasciwie prawie wszsytko nie wybrzydzam na jedzenie . Wazne tylko zeby nie bylo to drogie

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: czarna pozeczka

Stan zdrowia: Zdrowa. Jedyne ograniczenie to papierosy.

Preferowane formy aktywności fizycznej: jazda na rowerze, bieganie, cwiczenia na miesnie brzucha nog i posladkow. Mozliwosc cwiczenia codziennego. Ok 203 godzin

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: Zdanych

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Jesli nie bylyby one drogie oczywiscie.

Stosowane wcześniej diety: Zadnych
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to dobra dieta?? Jak zbic wagę?? Co trenowaqc na rzeźbe klatki i bicka??

Następny temat

Co Brac Na Poczatek ? Pomocy DIETA

Wheyvita