SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy!!:P

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 601
Witam.Panowie prosze o pomoc jestem po 5 shotach Testanox P i moje posladki wygladaja jak banan!! nigdy wczesniej nie mialem robionych zadnych injekcji...
Jutro musze wbic kolejny raz mysle,czy moze nie wbic w np udo tylko boje sie tego ze chodzic nie bede mogl:(
Shoty robi mi kolega robi to dobrze wiec czy oby napewno towar jest feler??.Uzywam igiel 0.6 nabieram 0.8 100mg eod
Pozostalo mi 25 shotow a siedziec nie moge.. Pozdro!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
po propie często boli i troche puchnie, ale jak mówisz, że aż tak bardzo to albo kolega źle strzały robi albo rzeczywiście towar jest lewy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 291 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5652
w dupe mógłbyś wbijac igła 7. Najprawdopodobniej masz lewy towar, albo kolega shotów nie umie robić.

na bombie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 601
robilem wiele zastrzykow i obserwowalem jak on to robi dla mnie b.dobrze.Jezeli chodzi o propa Flor medico dla mnie jest dosc pewne.Jestem po 5 shotach mimo bolu efekty juz sa!Ciezko mi sie wypowiadac,mi zastrzykow nigdy nie robione ale tym co ja robilem nie miaeli takich problemow ktore ja posiadam w tym momecie.Probowac walic w trica albo udo? lewy poslad calkowicie odpada w prawego moze cos jeszcze wejdzie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 291 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5652
zrób sobie shota w udo ale prawidłowo!! Jesli bedzie znowu bolało tak ,ze nie bedziesz mogł chodzic no to znaczy ze syfny jest ten towar, co z tego ze kopie jak dupe czy udo rozrywa ;)

na bombie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

epi+m-drol

Następny temat

Co jest na cyklu SAA by nie zalało fatem?

WHEY premium