SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocu :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1229

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

17

Waga

62

Wzrost

179

Cel treningowy

Masa

Staż treningowy na siłowni

Tydzien

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Sztanka prosta , łamana gril , sztangielki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 377
Witam wszystkich , mam 17 lat waga 62kg wzrost 179 cm cos takiego :) , a wiec zaczynam chodzic na siłke i prosil bym o pomoc , dobra rozpiske i tym podobne zalezy mi na masie co robic ? kiedys chodzilem na silke , ale tak bez rozpisky i wgl , jestem chudy ale miesnia nawet znac , i chcial bym dobic gdzies do 75kg co polecacie? wiem musi byc dieta , ale na taka diete to zabardzo mnie nie stac. i prosil bym o dobra rozpiske i wgl , z gory dzieki za pomoc , pzdr koxy ! :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 377
a i dodam ze mam szybka przemiane materi i ciezko u mnie z przytyciem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
4 tygodnie .

https://www.sfd.pl/**SKRÓCONY_PLAN_FBW_DLA_KAŻDEGO_ŚWIEŻAKA!!!!_TYLKO_TU!**-t896268.html

systematyka
technika
odżywianie
wypoczynek

tyle .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 377
hmm , dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 377
1. Podciąganie na drążku najsilniejszym chwytem
2. Wyciskanie sztangi stojąc
3. Pompki klasyczne z dłońmi trzymanymi na hantlach bądź podestach
4. Przysiady ze sztangą na barkach
5. RDL
6. Wiosłowanie ze sztangą w pochyleniu tułowia i to mam stosowac przez 4 tyg ? chodzic pon sroda piatek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 377
a te RDL to co to ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Tak trudno poszukać sobie ?



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 377
dzieki wielkie , i jeszcze jedno jakie serie robic ?> , i te FBW przez 4 tyg tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 377
i obciazenia jakie dam rade , obojetnie jakie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
1. sam gryf
2. 50 % ciężaru docelowego
3. 75 % ciężaru docelowego
4. 100 % ciężaru .

zakres powtórzeń 10-12 lub 12-15 .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 377
czemu sam gryf ? :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co po fbw?

Następny temat

PLAN TYGODNIOWY DO OCENY

WHEY premium