SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocniczy cykl z testosteronu? Kilka prostych pytań

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1557

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14
Witam was Panowie,
Chciałbym się was poradzić w pewnej kwestii.
Od jakiegoś czasu zastanawiam się aby zrobić sobie nieduży cykl z samego testosteronu.
Mam 20 lat, z siłownią i treningiem miałem już do czynienia. Ćwiczyłem jakiś czas temu blisko przez 2 lata, stosowałem suplementy tj. gainerki, kreatyne(mono, pozniej jabłczan), aminokwasy, stosowałem też dietę przez pewien czas.. Generalnie mam dobre predyspozycje do ćwiczeń, już po miesiącu widać, że ćwiczę. Nie jestem ani gruby ani chudy, typ mojej budowy to raczej mezomorfik. Mam 177cm wzrostu, obecnie waże 76-78kg. Nie mam tendencji do odkładania się tłuszczu, jak już to w na prawdę niewielkich ilościach.
Co do cyklu, to tak jak mówiłem na początku mam na myśli lekki cykl z samego testosteronu, moim celem nie jest jakiś strasznie duży przyrost masy, chodzi mi bardziej o przybranie kilku kilogramów do tego co mam, chodzi mi również o to aby nabrać odrobinę bardziej poważniejszego wyglądu(chodzi o twarz) - słyszałem, że pomaga, a także rozrost żuchwy. Ot takie cele sobie postawiłem. Chciałbym was zapytać czy taki cykl mi pomoże w tym, co sobie założyłem. Chciałbym dodać, że ze względu na studia od roku nie ćwiczyłem ze względu na brak czasu, ale teraz chciałbym zacząć właśnie taki cykl przed wakacjami.
Mam nadzieje, że moge liczyć na waszą pomoc.
Pozdro

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 20

Waga: 77

Wzrost: 177

Obwód klatki: 110

Obwód ramienia: 37

Obwód talii: 88

Obwód uda: 67

Obwód łydki: 42

Staż na siłowni: 2

Ilość spożywanego białka: -

Ilość spożywanych węglowodanów: -

Ilość spożywanych tłuszczów: -

Opis przebytych cykli sterydowych: brak

Trening: obecnie brak

Cel cyklu: podany w poście

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: 1,5

Poziom BF%: -

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): -

Stan zdrowia: b.dobry

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: delikatna sklonnosc do porostu

PPM podstawowa przemiana materii: -

Wyciskanie leżąc (MAX): -

Martwy ciąg (MAX): -

Przysiad (MAX): -
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 100 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13200
Czy pomoże ?no na pewno przy testosteronie staniesz się bardziej męski na twarzy no i zarost na + szczena bardziej będzie szeroka i wyrazista :)

Sukces ma wielu ojców

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1815
lepiej wstrzymaj się na razie z cyklem i dbaj o to co jesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14
No to super sprawa, byłbym wdzięczny gdyby jeszcze ktoś się w tym temacie wypowiedział. I jeszcze chciałbym dopytać czy po testosteronie również trzeba brać jakiś odblok czy takie rzeczy to tylko w przypadku omki?

Rozumiem, że powinienem dbać o dietę, to oczywiste, ale tak jak zaznaczyłem w pierwszym poście moim celem nie jest jedynie nabranie masy.

Zmieniony przez - danchico w dniu 2010-04-12 00:07:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17487
Odpusc sobie narazie bo widac, ze nie masz zielonego pojecia ani o treningu ani o diecie, nie wspominajac juz o samych SAA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14
Dlaczego sądzisz, że nie mam pojęcia? Zdążyłem napisać ledwo jeden post a ty dochodzisz to takich, zapewniam cie, że mylnych wniosków. Nie napisałem nawet jaką diete stosowałem, jak wyglądały moje treningi, a ty twierdzisz, że nie mam pojęcia.
Puknij się w głowę człowieku zanim znowu pochopnie wysnujesz swoje niczym nieuzasadnione wnioski. A gdybym wiedział dużo o SAA to pewnie nie pytałbym o to na forum, nie wpadłeś na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
może dlatego tak uważa bo jesteś sezonowcem który rok nie ćwiczy a na ostatnią chwilę chce zrobić formę na plaże
gdybyś miał pojęcie wiedziałbyś że już za późno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 871 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4836
nigdy nie jest za późno na kolejny sezon xD 2011 przed Tobą ziomek ;)))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14
"może dlatego tak uważa bo jesteś sezonowcem który rok nie ćwiczy a na ostatnią chwilę chce zrobić formę na plaże
gdybyś miał pojęcie wiedziałbyś że już za późno"

A nigdy w życiu kolego, nie chodzi mi o żadną formę na plaże gdyż w ogóle wątpie czy w te wakacje chociaż raz się tam znajdę, po prostu mam teraz więcej czasu więc chciałbym zacząć od teraz, na tym to polega.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś na luzie

Następny temat

Nolva lipo

WHEY premium