SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc z dieta ;) pilne

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 423
Witam serdecznie chciał bym uzyskać parę odpowiedzi w sprawie mojej diety czy się nadaje ewentualnie co pozmieniac A więc tak wróciłem na siłownię po przerwie zacząłem z dieta lecz chyba za ostro jadłlem jakieś 300 g białka około 550 węgli I 80 tluszczy pomimo tak dużej ilości węgli sylwetka się poprawiła A nawet powiedział bym tłuszcz się zredukowal z okolic brzucha nabilo mięśnie zyskałem na sile może to dla tego że przed przerwą miałem jakiś staż I po prostu to pamięć mięśniową muszę dodać że waga nie poszła w górę nawet powiedział bym że spadła kilo lub 2 myślę że miała miejsce lekka rekompozycja.. .teraz zdecydowałem się jednak na redukcję żeby potem wejść na mase I łapać czysty mięsień A nie tłuszcz.... więc postanowiłem zbić z węgli I zapytać kogoś co myśli o diecie ważne 96 kg mam 188 cm wzrostu myślę że około 20 % bf dodam że ćwiczę naturalnie .. dieta którą planuje na redukcję

Śniadania
Jajecznica z 5 jaj na maśle klarownym

Posilek 2
Ryz basmanti 300 g po ugotowaniu + 30 g bialka zalane mlekiem i zmiksowane

Posiłek 3
Wołowina 200 g ziemniaki 350 g warzywa zielone 200g

Posiłek 4 przed treningowy

Ryż 300g po ugotowaniu 200 g piersi pieczonej 200 g warzyw zielonych

Po treningu
Ryż 300 g po ugotowaniu piers 200 g ogórki kiszone kilka nie ważą

Przed snem 200 g twarog pół tłusty zalany mlekiem sojowym zmiksowane I wypite

To mój pierwszy post na jakim kolwiek forum proszę o wyrozumiałość

Dieta ma 3087 kcal
287 g białka
80 tłuszczy
307 g węgli

Przed tam gdy jadłem ponad 500 g węgli było więcej ziemniaków w posiłku więcej ryzu I pieczywo z rana + przekaski ryżowe ćwiczę 7 x w tyg 4 x split do tego 3 razy w tyg trening boksu nie super ciężki Ale daje w kość pracuje 5-6 dni w tyg 4 dni po 12 o 3 po 8 godz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Wrzuć kilka innych, przykładowych dni diety. Urozmaicenie jej jest podstawą:

https://potreningu.pl/articles/914/dlaczego-dieta-powinna-byc-urozmaicona

Pamiętaj, żeby wrzucać produkty przed obróbką, a nie po niej. Wrzuć jajka i tłuszcz użyty do ich usmażenia, a nie gotową jajecznicę.

Poza tym, w jakim celu rozdzielasz jeden posiłek na dwa? W pierwszym masz białko i tłuszcze, a w drugim węglowodany i tłuszcze. Jaki jest tego powód? Jeżeli chcesz pierwszy posiłek białkowo-węglowodanowy, to w drugim białko również warto wprowadzić.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33073 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
Dietę daj w tej formie https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html

Tu juz widać że masz mało tłuszczy a białka aż tyle ci nie potrzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
białka za dużo tłuszczu za mało, przyjmij 2g białka i 1-1,5g tłuszczu na kg masy ciała, resza z węgli, no i wrzuć zgodnie z regulaminem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 423
Dzięki za odpowiedzi już mam pewien plan jutro bede mial czas obczaje I wrzucę zgodnie z regulaminem chociaż nie wiem o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Skoro poziom tkanki tłuszczowej wynosi około 20 procent, to nie ma mowy o rekompozycji. Zdecydowanie należy redukować i to dość sporo. Co najmniej do 12-13 procent, po to, aby później budować jak najlepszej jakości mięśnie. Polecam poczytać więcej na ten temat artykule:

https://www.sfd.pl/Body_fat__znaczenie_w_budowaniu_masy_mięśniowej-t1132868.html

Poza tym masz mocno namieszane, więc zacznij od wszystko od początku, czyli wypełnienia ankiety działu i wyliczenia zapotrzebowania kalorycznego.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Tutaj znajdziesz wzór ankiety działu:

WZÓR PRAWIDŁOWO WYPEŁNIONEJ ANKIETY
Wiek :redukcja
Płeć : mężczyzna/kobieta
Wiek : 38
Waga : 86
Wzrost : 176
Obwód klatki : 112
Obwód ramienia : 40
Obwód talii : 90
Obwód uda : 67
Obwód łydki : 42
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 25%
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW, w DNT aero/HIIT
Odżywianie : mam słabość do słodyczy, ale staram się ograniczać
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : nietolerancja laktozy
Stan zdrowia : nadciśnienie
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : CLA
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tylko takie które nie podnoszą ciśnienia
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
przed obróbką podawaj wszystko bo300g ryżu po uotowaniu to mzoe być 100g jak dobrze rozgotujesz a moze też byc 150 jak lubisz twardawy trudno ocenić jaka to ilość. Tak samo pierś też masę surowej podaj jeden wysmazy na wióra drugi zrobi soczystą.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 423
Ankieta

Cel: Redukcja
Płec: Mężczyzna
Wiek: 22
Waga: 96
Wzrost: 188 cm
Obwod kaltki: 114
Obwód Ramienia: 44
Obwód tali : 89 z rana na czczo
Obwód uda : 60
Obwód łydki: 43
Poziom tłuszczu : NIE JESTEM PEWIEN OKOLO 20 %
Aktywność: praca 8 godz dziś pon-piatek czasem po 12 + sobota
Uprawiany sport : trening split 4x tyg + trening boksu 3 x tyg dochodziło cardio po treningu siłowym jeśli nie pracuje po 12 godz ...
Odżywianie:było 1.5 msc na diecie wysoko węglowodanowej zdecydowałem że muszę ściąć żeby łapać czyste miecho dieta którą chce zacząć od poniedziałku przedstawię niżej
Cel: Redukcja tkanki tłuszczowej..z utrzymaniem jak najwięcej mięśnie

Brak ograniczeń żywieniowych typu alergie i tp

Stan zdrowia: określił bym na bardzo dobry
Stosowane preparaty odzywki : witaminy C,B,kompleks Multi witamin zma,omega 3 kreatyna, Bcaa , przed treningowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 423
Dieta którą chce zastosować

Śniadanie
Jajecznica na maśle planowanym
522kcal B:34,7 g T:41,8g W:1,7g

Pierwszy posiłek
Płatki owsiane lub jęczmienną 100g orzechy brazylijskie 50 g
Mleko sojowe alpro Light 200ml
755 kcal B:21.8g T:39.2g W:88.8g

Drugi posiłek
Ryż basmanti 80g piers kurczaka 200g
Warzywa zielone 200 g
535 kcal B:54.8g T:3.7 g W:68.7g

Trzeci posiłek
Wołowina 200g ziemniaki 350 g warzywa zielone 200 g W dni nie treningowe jeśli WGL takie są teraz są z względu na wirusa jem wołowinę z samymi warzywami bez ziemniaków
745 kcal B:64,8g T:13.7g W:80.5 (10)g w dni
Czwart posiłek ostatni po treningowy około godz 20
Ryz 80g piers 200g kiszonki około 200g
535 kcal B:54.9g T:3.7g W:68.7g

Razem 3093 kcal B:242 T:102 W:308
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33073 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
Dietę daj w formie z linku który podałem w poprzedniej wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 423
Wlasnie ogarnalem dziennnik zywieniowy :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja, brak efektow

Następny temat

Druga redukcja, waga stoi w miejscu

WHEY premium