SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc z cerą, pytanie o tabletki

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzień dobry, mam bardzo ważne pytanie. Mam cerę mieszaną/lekką suchą, ze skłonnościami do niedoskonałości. Od początku września zaczął mi się okres dojrzewania i nie mogę poradzić sobie z dużą ilością wyprysków. Bez przerwy jak jedne znikają, pojawiają sie drugie. Szczególnie miedzy brwiami na czole, na brodzie i blisko nosa na policzkach. Bardzo dbam o swoją pielęgnacje, używam żelu do mycia twarzy z Mixa, a także tonik z tej serii, krem nawilżający biała herbata z ziaja, serum revox just nacinamide, a także kremu ACNE - DERM i punktowego żelu z Isana. W internecie jedna dziewczyna poleciła (u niej sie bardzo sprawdziły) tabletki normatabs. Czy może ktoś o nich słyszała? A jeśli tak to czy mógłby mi doradzic, czy je zacząć spożywać? Będę bardzo wdzięczna jeśli ktoś mi pomoże, bo jestem już załamana kondycją mojej skóry. Dodam jeszcze, że nie odżywiam się źle, spożywam dużo owoców i warzyw, a także co dwa dni pije soki wyciskane, wiec nie sadze ze w tym problem. BĘDĘ WDZIĘCZNA ZA KAŻDĄ RADĘ!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24256 Napisanych postów 25204 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020223
Proszę udać się do dermatologa. To jest forum sportowe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy trawienne

Wiecej