SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w zapisce treningu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1282

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 342
Witam!
Chciałbym zeby ktos mi rozpisał trening nie stety ale mam tylko 2 treningi w tygodni i nie wiem jak zaczac chciałbym aby był on na mase i na rzezbe dziekuje :D

Z Głębi Mego Wnetrza Słysze Krzyk Wydarty Podejumje Walkę Jak PitBull Zażarty

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to na masę czy na rzeźbę - poczytaj trochę

FBW na początek !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 342
chciałem najpierw na mase :D

Z Głębi Mego Wnetrza Słysze Krzyk Wydarty Podejumje Walkę Jak PitBull Zażarty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wypełnij ankietę albo temat usunę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 342
Płeć : Mężczyzna

Wiek : 17

Waga : 69

Wzrost : 179

Cel treningowy : Masa i rzeźba

Staż treningowy na słowni : 3 miesiace

Uprawiane inne sporty : koszykówka

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : full osprzęt siłownia

Dieta : brak ale jem duzo cały czas tyje :D

Przeciwskaznania medyczne : brak

Zażywane suplementy : brak

Z Głębi Mego Wnetrza Słysze Krzyk Wydarty Podejumje Walkę Jak PitBull Zażarty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Piszesz, że staż treningowy 3 miesiące. Jaki trening robiłeś?
Źle, że nie trzymasz michy i tyjesz. Odpowiednie jedzenie jest ważnym narzędziem przy budowaniu masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 342
ja robiłem ACT ten dla poczatkujacych ogolnie jem takie rzeczy co maja duzo białka i węglowodanow

Z Głębi Mego Wnetrza Słysze Krzyk Wydarty Podejumje Walkę Jak PitBull Zażarty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OK. To w takim razie możesz teraz zrobić FBW.
https://www.sfd.pl/SPIS_TEMATÓW-_TRENING-t401012.html
Tam masz opisanych trochę treningów. Zainteresuj się metodą 5x5. Przeczytaj i na tej podstawie wrzuć swoją rozpiskę.
Jeśli chodzi o jedzenie, to Twój wpis mówi tylko tyle, że nie wiesz jak się odżywiać. Jeśli chcesz, to mogę Cię nauczyć komponować prawidłowo pełnowartościowe posiłki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 342
a moge chodzic na siłke 2x w tygodni ??? bo wszedzie jest napisane ze 3x w tygodniu

Z Głębi Mego Wnetrza Słysze Krzyk Wydarty Podejumje Walkę Jak PitBull Zażarty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2x to mało, nie zbudujesz tak masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 342
aha czyli musze sobie wykupic karnet na 3x w tygodni ??

Z Głębi Mego Wnetrza Słysze Krzyk Wydarty Podejumje Walkę Jak PitBull Zażarty

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w ustaleniu treningu dla poczatkujacego

Następny temat

Cwiczenia na mase?

WHEY premium