SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w wystartowaniu ;)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2041

Formularz - Proszę o pomoc

Zdjęcie sylwetki (mile widziane)

brak ;/

Wiek

15

Waga

68kg

Wzrost

190cm

Staż treningowy

Mały (2 miesiące może)

Obwód pasa

84cm

Obwód klatki piersiowej

89cm

Obwód uda

48cm

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

2 razy w tygodniu w kosza po półtora godziny(bardzo słaba kondycja)

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

Zdrowy

Preferowane formy aktywności fizycznej

Obojętnie ;)

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

bez diety

Wrażliwość na stymulanty

brak

Możliwosci finansowe

No tu powiedzmy do 200 złoty na 2 miesiące

Cel/problem/opis

celem jest uzyskanie widocznych mięśni klatki bicepsów i brzucha odpowiadam na pytania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 162
Witam was chciałbym zacząć konkretną przygodę z siłownią. O co mi chodzi chodzi mi o urzeźbienie ciała. Mam 15 lat, 190cm wzrostu i ważę 68kg. Trochę chodziłem na siłownie miałem jakieś tam ćwiczenia jednak nie było rezultatów. Chciałbym przytyć ale nie mam konkretnej diety( o ile jest potrzebna bo nie za bardzo się na tym znam). Chciałbym również skupić się na brzuchu(sześciopak) ale nie chciałbym nadwyrężać kręgosłupa. Chciałbym aby ktoś dał mi konkretną rozpiskę treningów. Chodzi mi o np. poniedziałek : jakie grupy mięśniowe, jakie ćwiczenia, ile powtórzeń, ile serii. Mam do dyspozycji ławkę, gryf prosty i łamany,hantle, najprawdopodobniej kupie jeszcze drążek,a i orbiterkę ;) Nie za bardzo wiedziałem jak to napisać i jak się rozpisać,wiem że takich tematów jest pełno ale po prostu chciałbym żeby ktoś ułożył trening pode mnie, Jak czegoś jeszcze nie napisałem to dopiszę. Nie piszcie mi że takich tematów było pełno bo czytałem troche i każdy coś innego preferuje więc proszę o konkrety ;)
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 162
ok to tylko tak mniej więcej ułożyłem żeby wiedzieć ile jeść ;p oczywiście codziennie tego samego nie będzie ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
duzo nie czytałeś skoro twoje LPA wynosi 4 tu masz podstawy do poczytania jak poczytasz to napisz co wymyslileś https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 162
Czytałem kiedyś od roku chciałem napisać ale nie było okazji tam szukałem coś o treningach na masę potem rzeźbę ale nie wiedziałem jakie ćwiczenia wybrać i przed chwilą postanowiłem się zarejestrować i napisać ;) wieczorem poczytam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nikt Ci nie ułozy jedynie poprawi, opisz jak obecnie trenujesz i jak się odżywiasz np rano to i tamto na drugie snaidanie to i tamto itd.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 162
Pod wieczór napiszę starą rozpiskę ćwiczeń bo teraz kompletnie nie mam czasu ;p a z odżywianiem to śniadanie 2-3 kromki chleba obiad w szkole jem ;p (więc lipny ;p) kolacja 4-5 kromek chleba no i pomiędzy tym jakieś przekąski. Z tym daleko nie zajdę więc możecie jakąś dietę polecić ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
nie polece, nic przejrzyj dzienniki, zapoznaj się z 10 wskazówkami żywieniowymi i coś sklej sam.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
hheh trening diete i co jeszcze kazdy by chcial na gotowca wejsc , musisz sam ruszyc głową i wstawić tutaj a na pewno ktoś poprawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 162
No każdy by chciał :D no to już pisze rozpiskę będę pisał z głowy bo nie pamiętam i gdzieś zgubiłem ;p w pon. wyciskanie sztangi 4 serie 12 powtórzeń(ok 40 kg wliczając gryf) potem wyciskanie sztangi na skosie głową w górę 4 serie 12 razy (20 kg) potem na skosie w dół 2 serie 12 powtórzeń (20kg) potem rozpiętki na płasko 4 serie 12 powtórzeń (4,5 kg) w każdym ćwiczeniu wliczam gryf a potem pompki 4 serie 10 powtórzeń(z pompkami u mnie bardzo słabo)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 162
środa : rozpiętki (tak na bok nie wiem jak to się konkretnie nazywa ;p) potem opierałem się o ścianę i podnosiłem sztangę to się chyba uginanie nazywało ;p 4x 12 (20kg) potem hantlami z podpora na kolano i bez 4x12 (4.5kg) i wiosłowanie 4x12 (20kg) to chyba wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 162
a w piątek miały być nogi ale nigdy do tego wagi nie przywiązywałem (mój błąd) i normalnie dalej z ćwiczeniami takimi jak w poniedziałek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 162
i to już wszystko a chciałbym jeszcze dobre ćwiczenia na 6-pak ale takie na których sobie kręgosłupa nie wyśilę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o opinie i porady

Następny temat

Prośba o ocene planu treningowego.

WHEY premium