SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w wyciskaniu na ławeczce leżąc! i Jan Łuka

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 551
Witam
Chciał bym do treningu dołączyć tą metodę wyciskania sztangi






Może mi ktoś wytłumaczyć ile powtórzeń ile serii robić w jeden dzień ?
Obecnie biorę na max 75-77 kg
I gdy robię to ćwiczenia to inne mogę sobie wykonywać tak jak zawsze tylko mniej obciążać klatę?
Chcę do 19 czerwca mocno poprawić swój rekord.
Jak macie lepsze ćwiczenia proszę o podanie a jak nie to wytłumaczcie mi jak robić to metodą Jana Łuki.. ;]

Z góry dzięki, Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 253
Z tego co mi wiadomo, to nie powinieneś męczyć mięśni klatki większą ilością ćwiczeń, gdy wykonujesz ten plan. Możesz co jedynie zrobić kilka serii rozpiętek, żeby porządnie rozciągnąć mięsień po takim szoku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Jaką metodą?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 253
Z tego co pamiętam to na filmiku Pan Jan tłumaczył wszystko, a nawet w komentarzach i chyba nawet dla 80 kilo, więc wystarczy, że dostosujesz jego porady do swoich umiejętności i będzie gitara ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW a sylwetka

Następny temat

Podciąganie na jednej ręce

WHEY premium