SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w uzupełnieniu diety odżywkami

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich czytających.


Mam 25 lat ważę 77kg przy 186cm wzrostu, ćwiczę już kilka lat z tym, że co rok tylko ok 6 m-cy spędzałem na siłowni ze względu na poprzednią pracę.
Razem staż mogę określić na poziomie ok 25-30 miesięcy, zatem jak ćwiczyć już wiem tylko mam problem z przekroczeniem 80 kg i pomyślałem, że czas najwyższy na jakieś suplementy, na których się zbytnio nie znam.
W historii miałem do czynienia z 4 cyklami kreatynowymi (monohydrat) za namową kolegów+białko, w pierwszych cyklach efekty były natomiast po ostatnim w listopadzie niewielkie.
Teraz Pracuję od 9 do 18 i nie mam czasu ani możliwości na jedzenie porządnych posiłków i stąd prośba o doradzenie jakie odżywki kupić by w jak największym stopniu zniwelować ich brak.
Celem ćwiczenia jest masa.

Sam się zastanawiam nad niedrogim jabłczanem kreatyny lub stackiem + jakiś gainer

Co Wy na to??



Witam wszystkich czytających.


Mam 25 lat ważę 77kg przy 186cm wzrostu, ćwiczę już kilka lat z tym, że co rok tylko ok 6 m-cy spędzałem na siłowni ze względu na poprzednią pracę.
Razem staż mogę określić na poziomie ok 25-30 miesięcy, zatem jak ćwiczyć już wiem tylko mam problem z przekroczeniem 80 kg i pomyślałem, że czas najwyższy na jakieś suplementy, na których się zbytnio nie znam.
W historii miałem do czynienia z 4 cyklami kreatynowymi (monohydrat) za namową kolegów+białko, w pierwszych cyklach efekty były natomiast po ostatnim w listopadzie niewielkie.
Teraz Pracuję od 9 do 18 i nie mam czasu ani możliwości na jedzenie porządnych posiłków i stąd prośba o doradzenie jakie odżywki kupić by w jak największym stopniu zniwelować ich brak.
Celem ćwiczenia jest masa.

Sam się zastanawiam nad niedrogim jabłczanem kreatyny lub stackiem + jakiś gainer

Co Wy na to??


Witam wszystkich czytających.


Mam 25 lat ważę 77kg przy 186cm wzrostu, ćwiczę już kilka lat z tym, że co rok tylko ok 6 m-cy spędzałem na siłowni ze względu na poprzednią pracę.
Razem staż mogę określić na poziomie ok 25-30 miesięcy, zatem jak ćwiczyć już wiem tylko mam problem z przekroczeniem 80 kg i pomyślałem, że czas najwyższy na jakieś suplementy, na których się zbytnio nie znam.
W historii miałem do czynienia z 4 cyklami kreatynowymi (monohydrat) za namową kolegów+białko, w pierwszych cyklach efekty były natomiast po ostatnim w listopadzie niewielkie.
Teraz Pracuję od 9 do 18 i nie mam czasu ani możliwości na jedzenie porządnych posiłków i stąd prośba o doradzenie jakie odżywki kupić by w jak największym stopniu zniwelować ich brak.
Celem ćwiczenia jest masa.

Sam się zastanawiam nad niedrogim jabłczanem kreatyny lub stackiem + jakiś gainer

Co Wy na to??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 691 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2071
Zapoznaj się z tematem :

https://www.sfd.pl/[ART]_CO_JEŚĆ_GDY_JESTEŚMY_W_SZKOLE/PRACY__strona_1_i_20-t525889.html

Co do kreatyny to najbardziej "masową" formą jest monohydrat. Bez odpowiedniej diety i treningu żadna odżywka nie pomoże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
odp-SFD-pl SFD ODPOWIADA
Ekspert
Szacuny 302 Napisanych postów 8685 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28842
Możesz również skorzystać z:

www.dobierz-odzywki.pl

Chcesz zrobić formę do lata? Wejdź: http://potreningu.pl/plany 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chodzi...

Następny temat

uszczerbek na zdrowiu pzu

WHEY premium