SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w ustawieniu treningu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2352
Witam, zaczynam po dłuższej przerwie znowu treningi na siłwni.
Dieta... powiem to tak, nie odważam tego co jem, ale staram sie patrzeć co jem, tzn zero tłustych produktów, dużo kuraka, ryżu, kaszy i makarony w kazdej postaci, na śniadanie zazwyczaj płatki kukurydziane z rodzynkami i mlekiem, sporadycznie jakiś batonik ze słodyczy, no i oczywiście warzywa i owoce.

Chcialbym nabrac nieco masy bo na chwile obecna nie ma rewelacji, 185 cm wzrostu, 76 kg masa ciała.

Mam w sumie 2 pytania:

1. Fundusze skromne ale cos z suplementów zakupiłem, jabłczan kreatyny Trec CM3 i białeczko ostrowi wpc 80, czy warto coś do tego jeszcze dodać aby zwiększyć efektywność tych suplementów ?? (budżet mam ograniczony w najbliższym okresie, ale jeszcze pare złotych by się znalazło w portfelu)

2. Chodzę średnio 4 dni na siłownie (nie więcej) czy mógłby mi ktoś poradzić jak łączyć partie mięśniowe na każdy dzień treningowy i jak z ilością powtórzeń - seriami ?? (mam obecnie plan ale chciałbym dowiedzieć się jak dobrze jest ustawić trening podczas prób zdobycia cennych kilogramów, konkretnych ćwiczeń nie potrzebuję, chodzi mi głownie o coś takiego:
Pon: klata + biceps, 4 serie 12-10-8-6)

Staż treningowy ponad rok, z góry serdecznie dziękuje za pomoc.

"Jeden krok do tylu możesz wykonać, każdy kolejny to ucieczka..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 741
"3. Robi sie go 1-2 w tygodniu od zawsze. Zastanawialeś sie czy klatke tez aby nie ćwiczyć codziennie?" - z tąd ten wniosek hehe

Szóstki nie robię osobiście, opieram się na tym co mówią ludzie, a zajmowało się tym sporo. Tu dochodzi jeszcze to - czego oczekujesz od efektów swojego treningu. Poza tym zadnia są podzielone na ten temat jeżeli chodzi o A6W.

Sam dochodzę do 4 razy w tyg. W tym jeden "ciężki" jeden "lekki" tzn w jednym robię z dodatkowym obciążeniem a drugi bez (przykład), w "ciężkim" (tak sobie nazwałem) dokładam dodatkowe ćwiczenia. Wszystkie serie robione w małych przerwach albo bez. Na koniec rozciąganie oczywiście. Czyli po każdy treningu brzuch wychodzi .. Pon Wto , Sro Czw ( lekki Ciężki - w tej kolejności )

To czy jestem użytkownikiem forum czy forumowiczem nie ma wielkiego znaczenia, a świadczy o aktywności na forum. Mam nadzieje że zdajesz sobie z tego sprawę.

Jeżeli chodzi o linki to właśnie atlas chciałem CI przesłać hehe ;p

Forum służy do poprawy jakości swojej wiedzy, rozszerzenia jej, wyeliminowania swoich błędów konsultujac z innymi i wymieniając ogólnie doświadczeniem. Ja poprostu wytknąłem CI to co mnie nie pasowało. A że wydało mi się to aż tak rażące (zwłaszcza brzuch raz w tyg. i ten wynik w wyciskaniu) to dodałem epitety rażące ;p
Nie wiem dlaczego się tam tak przewracacie na krzesełkach hehe.
Zwracam honor i przepraszam jeżeli uraziłem, co nie przeszkodzi mi mieć własnej konstrukcji pojęcia treningu brzucha (tzw własne zdanie).

Pozdrawiam ;p

Zmieniony przez - GenialRzuf w dniu 2009-10-07 13:44:34

Tylko nie za szybko ...
Tylko powoli ....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 132
1. Moze jakies cla...

2. 4 dni, hmmm:
PN: Klata, Tric
WT: Bic, Kaptury
CZW: Nogi, Brzuch
PT: Plecy, Barki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 741
1. Kre alkin teraz po 40 - 50 zł lepszy od jabłczanu moim zdaniem :P nawet jeden widziałem za 35 zł ;)

2.
pon klatka bic przedramie (zestaw sylwestrowy hehe)
wto nogi
czw tric
pią plecy barki

i druga wersja czw barki tric
pią plecy

po każdym treningu brzuch
kaptury oczywiście z plecami :P

Pozdro!

Tylko nie za szybko ...
Tylko powoli ....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
po każdym treningu brzuch
Po co tak?? Jak chcesz sie ladnym brzuchem pochwalic to raz w tygodniu gora 2
Pon klatka-bic
wt-plecy i kaptury i prostowniki i brzuch
sr barki tric
czw uda i lydki
przedramie mozesz dac zarowno w srode jak i w czwartek a i polecam zrobic brzuch lzej np w piatek

Zmieniony przez - diablos666 w dniu 2009-09-07 22:03:37

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 741
Diablos 666
1. Robiłeś kiedyś 6 weidera?
2. CZEMU MAM WRAŻENIE ŻE MASZ SAME ŚCIEMY W PROFILU - 115 6X I 175 NARAZ - ŻENADA
3. od kiedy robi się brzuch raz w tyg . !!!?!?


sorry ale się oburzyłem xD

Tylko nie za szybko ...
Tylko powoli ....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 112 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4606
no to sie nie oburzaj, bo brzuch trenuje sie 1-2 razy w tyg. od zawsze, o ile cwoczy sie z glowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
1. Nigdy nie robilem i nigdy nie zamierzam(bezsensowne i bezefektywne katowanie sie codziennie)
2. To masz dziwne wrazenie, jakbys nie zauwazyl to liczby w nawiasie sa podane gdy bylem na masiei na kreatynie i te 175 jest oznakowane jako rekord, a teraz na niej nie jestem jesli doczytales kawalek nizej, a 115x6 jest to ostatnia 5 seria na klatke wiec tez i ciezar mniejszy
3. Robi sie go 1-2 w tygodniu od zawsze. Zastanawiales sie czy klatke tez aby nie cwiczyc codziennie?

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 741
Ludzie mają po "6" efekty.

To po skończeniu kreaty spadłeś 30 kg z siły. (mówi samo za siebie)

Widze że masz kompleksową wiedze hehe ,klatka to nie brzuch! A na sfd czytasz coś czasem ? np. podstawowe posty ;p hehe brzuch się regeneruje 2x razy szybciej od klatki. Nogi najdłużej (dla przykładu). Może podesłać linki ;p


Przecież to jest straszne, nie kontynuuje dalej tego.



Zmieniony przez - GenialRzuf w dniu 2009-09-28 23:18:33

Tylko nie za szybko ...
Tylko powoli ....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
Czemu spadlo tyle a nie mniej to juz moja indywidualna sprawa i nie o tym tu jest temat jak nie doczytales. Hehehe ja mam kompleksowa wiedze?? Gosciu zastanawiam sie skad sie wziela Twoja "wiedza", bo chyba z jakichs poradnikow dla pań. Klatka to nie brzuch?? O prosze, sam do tego doszedles? A co do regeneracji to wejdz sobie przykladowo w atlas cwiczen i przeczytaj ze przy intensywnym treningu brzuch regeneruje sie 4 dni.
No przeslij te zlote linki gdzie wyczytales takie informacje.
Nie kompromituj sie juz najlepiej "uzytkowniku tego forum" i nie slij nic wiecej bo Twoja wiedza jest bardzo ograniczona i dodatkowo nie masz zadnych argumentow. Pozdrawiam i nie do uslyszenia

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
GenialRzulf skończ, bo aż oczy bolą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
1. Robiłeś kiedyś 6 weidera?
2. CZEMU MAM WRAŻENIE ŻE MASZ SAME ŚCIEMY W PROFILU - 115 6X I 175 NARAZ - ŻENADA
3. od kiedy robi się brzuch raz w tyg . !!!?!?

NIE TEN DZIAŁ
BRZUCH ROBI SIĘ RAZ W TYGODNIU A A6W TO SYF.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW priorytet klatka piersiowa

Następny temat

Zmiana planu treningowego

WHEY premium