SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w ułożeniu treningu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 164
Witam.
Chodzę już na siłownie 3 tygodnie. Na początku treningi były brane bardziej z głowy mojego brata, który ma już półroku stażu. Treningi te miały na celu oswojenie mnie z przyrządami i prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń, wcale takie lekkie nie były pierwszego tygodnia po owym pierwszym razie nigdy nie zapomne, dawno "wszystko" aż tak bardzo mnie nie bolało :) tzw. miałem problemy z funkcjonowaniem. Po tych trzech tygodniach treningu(troche tego troche tamtego) wypadało by ułożyć sobie jakiś poważny plan na dłuższy okres.
Nie odsyłajcie mnie do tych najpopularniejszych linków, bo je znam. Przeczytałem te najważniejsze linki, zapoznałem się z podstawami jaki trening, że grupy mięśni te większe najpierw potem mniejsze, apropo diet odżywniania i innych ciekawostek.
Konkretnie moim problemem jest to, że wszędzie doradzają trening ACT. Niestety strasznie mi do gustu nie przypadł i do tego, nie bardzo są możliwości na siłce, aby kazać wszystkim się wynieść i mieć sale dla siebie. Mało tam jest początkujących więc ciągła zmiana ciężarów raczej by się nie spodobała innym.
Prosiłbym o jakieś wskazówki, bądź przekierowanie na gotowe treningi, które nie są ACT'owe, abym sklecił coś co nie będzie stratą czasu, sił, zdrowia na siłowni dla "chudego" 17 latka 180wzrostu 79kg wagi.
Z góry dzięki i dla tych co lubią czytać od końca prosiłbym o przeczytanie całości.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21190
Nie wszystko musi byc przyjemne, ACT byłoby chyba dobre ale jak nie to ułóż sobie jakis plan trzy dniowy i już ;)

Jak nie po dobroci to pod chwytem !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jeśli juz z przyczyn technicznych nie możesz robic ACT to poszukaj sobie treningu zwanego FBW /full body workout/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 643
Też nie wiedziałem dobrze na początku jak ćwiczyć. Ćwicz najlepiej 4x lub 3x w tygodniu. Ja ćwicze pon: bary i uda wtorek: klata i triceps. Środa i czwartek przerwa, piątek łydki,plecy i biceps. Rób po jakieś 12 serii po 10 powtorzeń. Ćwiczenia zobacz na www.kulturystyka.pl/atlas 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 643
12 serii to na(plecy i na klate tez 12) na bary jakieś 10-11 a na bica i trica jakieś 8-9. Na łydki rób po 5 serii po 35-60 powtorzeń.

Nie wiem czy dasz rade robić tyle serii na początek ale ja dawalem rade :D

Nie trenuj najlepiej wiecej niż 2 dni pod rząd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proźba O Ocene Planu Treningowego...

Następny temat

plecy a raczej ich mala czesc

WHEY premium