SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w ułożeniu diety (dla kreatywnych)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 922

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 42 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 752
Witam. Potrzebuję pomocy w ułożeniu diety. Haczyk jest taki, że to dieta studencka, więc max do 10 zł dziennie (nie liczę supli).

Do tej pory jadłem (o ile nie było domowych obiadków od mamy ;p)
-200g piersi z kurczaka z 100g ryżu brązowego na obiad
-na śniadanie na przemian 5 białek i jedno żółtko w tortilli lub 3 kanapki z wędliną, serem żółtym i ogórkiem
- kolacja to zwykle wersja z kanapkami tak jak na śniadanie
-400g jogurtu naturalnego z musli
-jabłko między śniadaniem a obiadem
-codzienna dawka omega3

Obstawiam, że nie jest to do końca dobra dieta :) Ale nie jem słodyczy i nie słodzę herbaty i nie piję alkoholu (szok).

Ćwiczę 3-4 razy w tygodniu po 1,5 godziny. Trochę dłużej ze względu na to, że są to ćwiczenia w domu a co za tym idzie ciężary nieco mniejsze. Jak jest pogoda to jeszcze biegam. Jak pogody nie ma to robię ćwiczenia kardio w domu.

Mam 172 cm wzrostu i obecnie ważę 64 kg (w bicku 36cm, w pasie 80, reszty nie wiem :P). Przed studiami byłem zauważalnie większy i ważyłem 75 kg. Teraz mam jakieś nieśmiałego jeszcze "6 paka" i ogólnie byłbym zadowolony ze swojej sylwetki gdyby nie... cycki (choć tragedii nie ma)... Później mogę podrzucić fotki.

W związku z tym, proszę o porady w ułożeniu taniej diety, która umożliwi zrzucenie cyców o ile to lipo (sutki z niczym się nie łączą a tkanka pod spodem przypomina w dotyku tkankę tłuszczową), a zarazem abym nie stracił masy, a nawet na odwrót. Bo 64 kg to już za mało.

Chętnie posłucham również rad na temat treningu bo może coś przegapiłem, aczkolwiek forum już przeglądam od jakiegoś czasu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 671
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 42 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 752
załączam fotki (przepraszam za jakość, mam tylko telefon 3Mpix a one nie lubią światła żarówek):







Zmieniony przez - arekdbz w dniu 2013-01-22 19:44:27

Zmieniony przez - arekdbz w dniu 2013-01-22 19:45:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 671
Jestem tak jakby nowicjuszem, ale z tego co mi sie udało wyczytac w dietach na mase to serek wiejski i i płatki owsiane+ mleko. Ryż i pierś z kurczaka oczywiscie zostaje. Do tego 3 jajka ( ja jem z chlebem). Po treningu banan i jeszcze oliwa z oliwek gdzieś.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile sie przytyje po Mass Activator z SFD ?

Następny temat

Dieta masowa do oceny

WHEY premium