SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w ułożeniu diety + odżywki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6
Witam.
Ćwiczę już ponad 2 miesiące 3-4 dni w tygodniu.

Po miesiącu ćwiczeń kupiłem mass xxl , ponieważ zdobyłem informacje, że jest dobry dla początkujących. Zjadłem go już i dał mi bardzo mało. To zapewne dlatego, ze moja dieta nie byla ułożona. Jadłem posiłki które można spotkać w spisie dietowym.

Teraz zamierzam kupić jakiś zestaw. Wypatrzyłem Magnum 8000 + dekstroza + kreatyna. Myślę, że to dobre rozwiązanie bym przybrał masy, a przy tym bym miał więcej siły.

Mam 17 lat , 178cm wzrostu i ważę około 69kg.
31 w bicu bez napinania ( chudo ... )

Chciałbym byście mi pomogli w wyborze sumplementów ponieważ jestem pewny co robię i chce je kupić.

Chciałbym dostać też odpowiedź jaką diete najlepiej stosować jak dla mnie, poniewaz gdy czytam w internecie diety myślę że najlepiej gdyby ktoś mi w tym pomógł. Ktośkto dobrze sięna tym zna i będzie wiedział co jest dla mnie najlepsze.

Chodzi mi o ułożenie diety + odżywki które napisałem.

Zastąpił bym magnuma mass xxl poniewa jest lepszy, ale czekam na wasze wypowiedzi.

Do administracji Proszę nie usuwać tego tematu gdyż naprawdę mam problem z ułożeniem odpowiedniej diety i dobraniem odżywek.

Userów proszę by nie pisali mi że jestem głupi , że biorę się za odżywki. Dobrze wiem co robie i czym to szkodzi. Więc takie komentarze beda zbędne.

Proszę o pomoc.

Jaka dieta ?
Jakie odzywki ?
Jak ćwiczyć ? ile ?

Dziękuje z góry za pomoc

Sprawdzony Ebiznes - http://www.sef.pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111118
A to czytałeś? http://www.sfd.pl/temat264769/ 

Beatus, qui prodest, quibus potest

Nowy temat Wyślij odpowiedź