SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w ułożeniu cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1730

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

28

Waga

82

Wzrost

174

Obwód ramienia

38

Obwód klatki

110

Obwód uda

63

Obwód talii

86

Staż na siłowni

3 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Jest

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Sarmy

Opisz swój plan treningowy

Split 4 dniowy

Cel cyklu

Budowa masy mięśniowej

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Obecnie na sarm

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Endomorfik

Stan zdrowia

Dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

1778

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 375 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2873
Witam planuje zrobić cykl masowy i zastanawiałem się nad enan lub cyp. Cykl pociągnąłby mam z 10-12 tyg a potem odrazu turanabol i wtedy odblokowanie hcg + clomid. I mam pytanie czy w trakcie cyklu gdzieś w 8 tyg dać hcg 5000 ? I czy tura po teściu może być odrazu? I ostatnie pytanie ojcze cykl z sarnami mk+ostaryna i potem odrazy adt3+daa wrzucę na miesiąc czasu i czy po miesiącu mogę walczyć na teścia już czy zrobić dłuższą przerwę?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18450 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205537
Sam test enan lub cypio w zupelnosci Ci wystarczy daj 16 tygodni w dawce 300-400 co 5 dni. Reszta czego potrzebujesz to dopieta micha,porzadny trening i regeneracja.HCG w 5 i 10 tygodniu: 2 x 2500 iu co 3 dni.
Potem badania i odblok.
Przed cyklem badania: test,lh,fsh,estradiol,prolaktyna,progesteron.


Zmieniony przez - Aleks w dniu 2017-11-25 14:49:46
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 375 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2873
Aleks rozumiem to tak zrobie a co do HCG to rozumiem to tak ze w 5 tygodniu w poniedziałek biorę strzał i po trzech dniach czyli czwartek drugi strzał tak i w 10 tyg tak samo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18450 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205537
Massive89
Aleks rozumiem to tak zrobie a co do HCG to rozumiem to tak ze w 5 tygodniu w poniedziałek biorę strzał i po trzech dniach czyli czwartek drugi strzał tak i w 10 tyg tak samo?


Tak dokladnie

Pozniej dasz HCG 4 x 2500 iu ale to 10 dni po ostatniej iniekcji
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 375 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2873
Ok a clomid dorzucić po cyklu? I badania to dzień po ostatnim strzale czy dłużej odczekać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18450 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205537
Clomid i nolva dopiero po HCG po badaniach.
Badania ok 5 dni po ostatnim strzale.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 375 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2873
A z jakich firm najpewniejszy enan bądź cypio?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18450 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205537
Massive89
A z jakich firm najpewniejszy enan bądź cypio?


Tu masz temat do tego rodzaju pytan -> https://www.sfd.pl/PL_Realia__czyli_co_warto_brać_vol.11-t1066114.html 

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 375 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2873
Ok a powiedz mi czy jak skończę sarmy odrazu potem miesiąc na adt3 i daa i wtedy mogę odrazu teścia bić czy dłuższą przerwę zrobić?
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94349 Napisanych postów 364288 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668671
Wskakujesz od razu jak skonczysz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 375 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2873
Dobra a mogę zrobić tak że 8 tyg enan i 8 tyg cypio czy na jednym środku jechać?
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl masowy

Następny temat

Całkowity of. Odblok bosterami teścia :)

WHEY premium