SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w ułożeniu treningu i diety

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1025

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 123
Witam :) i o pomoc proszę w ułożeniu treningu i diety
Zdjęcie sylwetki (mile widziane): http://imageshack.us/g/145/dsc0046hs.jpg/
Wiek : 17 rocznikowo
Waga : 77 kg
Wzrost : 177cm
Staż treningowy: zaczynam 3 miesiąc na siłowni
Obwód pasa: 92 cm
Obwód klaty: 91 cm
Obwód uda: 59 cm
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): 3x w tyg. siłownia, ASG (1x w tyg.), rower (codziennie w sezonie),piłka nożna, zajęcia na wf w szkole 3 godz. lekcyjne
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak
Stan zdrowia: zdrowy
Preferowane formy aktywności fizycznej:
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Iso-plus olimp
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: brak
Wrażliwość na stymulanty: brak
Możliwosci finansowe:
Cel/problem/opis: spalić tłuszcz, wyrzeźbić rzeźbę :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 123
ok dzięki, ale ja nie mam bladego pojęcia ćwiczę już 3 miesiąc z rozpiski, która zrobiła mi pani na siłowni. Jest to rozpiska ogólno-rozwojowa. Pomyślałem że już najwyższy czas zabrać się za porządny trening. Chodzi mi o taki że w każdy kolejny dzień ćwiczę inna partię mięśni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
FBW z podstawowymi cwiczeniami bedzie najlepszy na poczatek dla Ciebie , szlifuj technike
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
podstawa jest prawidlowe zywienie u Ciebie to kuleje i na tym przede wszytstkim nalezy sie skupic , nastepnie zajmiemy sie treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 123
FBW co to takiego ? Ok jestem pozytywnie nastawiony do diety i będę się jej przestrzegać, a ta dieta ma być białkowa czy jakaś inna ? ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jest to trening calego ciala na kazdej sesji treningowej
wszystkie takie podstawowe info i wiecej znajdziesz w tym temacie
https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html

natomiast co do samej redukcji jak sie zabrac wszystko masz opisane tutaj
https://www.sfd.pl/_Redukcja_dla_Juniora,_jak_się_do_tego_zabrać_-t916418.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 123
właśnie taki trening miałem dotychczas i pomyślałem żeby go zmienić na taki w każdy jeden dzień będę ćwiczyć inną partię mięśni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
ale dieta kulawa, dopracuj dietę a FBW zostaw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 123
ok dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hmb+thermo speed extreme+białko czy to ma sens?

Następny temat

dieta na mase (lat 16)

WHEY premium