SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w ułożeniu planu treningowego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 619

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

16

Waga

62

Wzrost

178cm

Cel treningowy

Rozbudowana klatka i bicepsy

Staż treningowy na siłowni

Zerowy

Uprawiane inne sporty

Piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Takie jak w opisie

Dieta

Tak

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Zażywane suplementy

Białko whey w proszku

Ostatnio przerabiany plan

Różne

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2373
Bardzo proszę o ułożenie dla mnie planu treningowego .Dostępny sprzęt jaki mam pod ręką to : Hantle, poręcze do robienia dipów, gumy oraz za niedługo małą składaną ławkę np do wyciskania hantli (w grę nie wchodzi nic że sztangą) po za tym prowadzę dietę oraz używam białka whey w proszku . Trening miałby być złożony pod klatkę piersiową i bicepsy (w szczególności to pierwsze) Z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33051 Napisanych postów 23146 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278008
Hej, tutaj nikt nie układa planów , musisz sam się wysilić i trochę poczytać a następnie ułożyć sobie plan pod siebie .Wkleisz go tutaj i każdy wtedy chętnie podpowie i skoryguje błedy


https://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62290 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777565
No tutaj nie masz za dużych możliwości jeśli chodzi o sprzęt mimo wszystko musisz się skupić na treningu w domu bo sprzęt jakim dysponujesz nie jest zbyt rozbudowany.
Ale i tak się da trenować pod warunkiem, że te hantle, które masz są regulowane i jesteś w stanie dozować w nich odpowiednio ciężar.
Poza tym musisz napisać jak dokładnie wygląda dieta czy jest odpowiednia bo bez dobrej diety stosowanie białka w prochu mija się z celem i wywalasz kasę w błoto. Trenuj ogólnorozwojowo a nie tylko klatkę i bicepsy.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2373
Dietę mam ułożoną w razie w mam też białko whey w proszku gdybym stwierdził że czuje że mam go za mało .Hantle również mam zwykłe ( żeliwne) jak i te regulowane . Problem w tym że kompletnie nie wiem jakie ćwiczenia mam stosować dopiero co zaczynam tak bardziej do tego podchodząc bo wcześniej nie trenowałem regularnie. Byłbyś w stanie pomóc mi w zbudowaniu tego planu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Masz w/w temat podany z pierwszym rokiem treningów, smiało z niego korzystaj, ławeczkę czy coś takeigo masz ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62290 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777565
To, że masz za mało białka w diecie musi Ci wyjść z wyliczeń przynajmniej na początku warto to robić. Czyli policzyć zapotrzebowanie, dobrać wszystkie składniki. Odpowiednia ilość białka, tłuszczy, węglowodanów, a później to sprawdzać regularnie licząc cały bilans z całego dnia. Jeśli Ci brakuje białka to wówczas możesz ewentualnie dołożyć białko z suplementu. Natomiast najczęściej na początku jesteśmy w stanie spokojnie dostarczyć wymagane ilości jedzenia bez suplementów bo przypuszczam, że masa mięśniowa nie jest jakoś duża.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kalistenika + gumy

Następny temat

Trening personalny online - co sądzicie

WHEY premium