SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w suplementacji.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 83
Witam bardzo gorąco wszystkich forumowiczów - jestem tutaj pierwszy raz.
Niedawno kupiłem BCAA ESSENTIAL 2:1:1 POWDER 14 Superior 420g + Olimp ISO PLUS Powder 1505g + USA Labs Cutting Edge 120tab.
Ćwiczę na siłowni od września roku 2014, wtedy ważyłem 85kg, kiedy zacząłem ćwiczyć i jeść zdrowiej, przybyło mi 8 kg. Obecnie ważę 93kg i okres wakacyjny chciałem poświęcić na konkretnym zredukowaniu tkanki tłuszczowej. Mam trening z dużą ilością powtórzeń, który będę wykonywał cztery razy w tygodniu, a po każdym z nich dodatkowe kilkanaście minut biegania. W pozostałe dwa dni mam zamiar biegać, lecz już na świeżym powietrzu, ok. godziny. Niedzielę pozwalam pozostawić sobie wolną. I już przechodzę do pytania: Jak, kiedy i ile brać te trzy produkty? (wyłączając USA Labs Cutting Edge, bo to wiem) Sam sprzedający w Olimpie doradza jedno, kolega mówi co innego, a na forum widzę zupełnie inne rzeczy. Moje kolejne pytanie brzmi następująco: Czy warto na redukcji pić cztery razy w tygodniu napój izotoniczny ( Olimp ISO PLUS Powder )? Jeżeli tak to w jakich proporcjach, co ile podczas treningu? Słyszałem różne opinie, w razie czego mam możliwość odsprzedania koledze. Moim głównym celem jest utrata podczas wakacji kilku kilogramów, bez większej utraty tkanki mięśniowej.
Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11197 Napisanych postów 119339 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1392582
Izotonik rozrabiasz wg opisu na butelce wtedy będzie miał odpowiednią osmalność, podczas treningów mona popijać.
Bcaa 1g na 10 kg masy przed treningiem jak masz w prochu to zmieszaj z izo i sobie popijaj.

14 superior to firma, skąd mamy wiedzieć jaki ich produkt kupiłeś

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3893 Napisanych postów 34915 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 254290
anubis84

BCAA

"Superior 14 Essential BCAA 2:1:1 Powder 420g"

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 83
anubis84
Izotonik rozrabiasz wg opisu na butelce wtedy będzie miał odpowiednią osmalność, podczas treningów mona popijać.
Bcaa 1g na 10 kg masy przed treningiem jak masz w prochu to zmieszaj z izo i sobie popijaj.

Czyli napój izotoniczny przy treningach przekraczających godzinę, na redukcji też można stosować?
Ten oto produkt kupiłem: Superior 14 Essential BCAA 2:1:1 Powder 420g
BCAA preferuje pić osobno, a czy trzeba izotonik zalewać przygotowaną wodą? Czy może być także zwykła woda niegazowana, zimna?

Zmieniony przez - Venez w dniu 2015-06-12 21:56:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11197 Napisanych postów 119339 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1392582
a ja myślałem że ma bcaa i coś tam jeszcze osobno.

Tak spokojnie można pić, one mają za zadanie nawadniać i uzupełniać elektrolity, ale wiadomo jak będzes pił ich sporo to jakiś ładunek wnoszą bo to głównie węgle i wypadało by je dopisać do odzywania

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
anubis84
a ja myślałem że ma bcaa i coś tam jeszcze osobno.

Tak spokojnie można pić, one mają za zadanie nawadniać i uzupełniać elektrolity, ale wiadomo jak będzes pił ich sporo to jakiś ładunek wnoszą bo to głównie węgle i wypadało by je dopisać do odzywania

Czy 750ml n. izotonicznego to nie za dużo jak na jeden trening? Mam akurat bidon 750ml :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3893 Napisanych postów 34915 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 254290
Ten izotonik może sie przydać jak będziesz biegał na powietrzu - jak sam mówisz. W taką pogodę przy tej temperaturze organizm bardzo szybko sie wypaca i traci elektrolity
Co do stosowania na siłce to jak uważasz

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Czy mogę odpuścić branie BCAA w dzień nietreningowy? (kiedy będę biegał)
Troszkę mnie te aminokwasy kosztowały..

Zmieniony przez - Venez w dniu 2015-06-12 22:02:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Przed bieganiem bym jednak wrzucił BCAA, w dni które nic nie robisz odpusc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
K_PS
Przed bieganiem bym jednak wrzucił BCAA, w dni które nic nie robisz odpusc

Dzięki
A odnośnie BCAA, ile przed treningiem należy je brać? I czy jeżeli wezmę więcej (12 g na dzień, 6g przed treningiem, 6g po), to nic się nie stanie?
Mam wątpliwości czy ta miarka w moim BCAA ma 6g..tam pisze że 70 porcji jest, masa netto 420g, czyli wychodzi na to że porcja 6g, tylko ta miarka jest..noo taka mała. I czy może mi ktoś powiedzieć w jakiej ilości wody to rozpuszczać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Nie musi być z ręką w zegarku ile przed treningiem, może być nawet w trakcie treningu.
Dawkujesz tak jak napisał Anubis 1g czystego BCAA (nie prochu) na 10kg masy ciała.
Nic sie nie stanie jak dasz 12 na dzien spokojnie

Co do miarki jaką masz tam to nie mam pojęcia

co nieco o BCAA możesz poczytać tutaj:
http://www.sfd.pl/BCAA_vs_EAA__a_timing_!-t750889.html
polecam

ilosc wody w przypadku bcaa nie ma znaczenia, mozesz nawet wsypac do buzi i popic

Zmieniony przez - K_PS w dniu 2015-06-12 22:13:11

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplement na pobudzenie dla piłkarza

Następny temat

Jaki stack kreatynowy.

Fruzelina